Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Riperiai Sakura Slit Shad EVO 100mm color mix
Riperiai Sakura Slit Shad EVO 100mm color mix

Riperiai

Riperiai Sakura Slit Shad EVO 100mm color mix

27-21003
SAKURA
5,00 €
Su mokesčiais

Su Sakura Slit Shad riperiais viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.


Riperiai Sakura Slit Shad EVO 100mm color mix

Ši nauja „SLIT SHAD EVO“ riperių versija parenka originalių „Slit Shads“ bestselerius, atsižvelgiant į jų efektyvumą ir populiarumą. Kodėl reikia keisti viršutinį masalą? Taip pat naujos pakuotės ir naujos spalvos, kurios leis jums optimaliai pasiruošti. „Mix“ pasirinkimai taip pat buvo sukurti norint išbandyti naujas spalvas.

Su Sakura Slit Shad viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.

Šis idealus polimeras suteikia „Slit Shad“ didelę ir pakankamą svorį, nepakenkdamas lankstumui ir minkštumui. Silikono viduje yra impregnuotų druskų ir atraktorių mikrokristalų, t. kriauklės aromatas, kad būtų lengviau ją rasti nuo plėšrūnų ir pailgėtų laikas, kurį žuvis laikys burnoje, kol supras, kad tai sukčiavimas, kuris automatiškai suteiks daugiau laiko atsikratyti.

Dėl jau minėto silikono, nes jie yra pagaminti iš plonos uodegos, riperiai dirba mažiausiu tempimo greičiu, net ir ant pliko kablio be jokių sunkumų, o sumontuoti ant lengvo koto galvos skildami sukasi aplink savo ašį. tik kietesniais silikonais ir tiems, kurie turi didesnę uodegą nei kūnas.

Neįtikėtinas tvirtinimų asortimentas - nuo be kirpimo ant kirmino kablio, kulkos švino priekyje, sunkumų švino ar volframo pavidalu, nušautu ant kablio kaklo, ir, žinoma, iki mikro jungčių kartu su angomis ant skrandžio ir nugaros gauti masalą, kurį mes galime nukreipti per visas kliūtis nuo vandens paviršiaus iki dugno.

100 mm / 5 pakuotėje