Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Guminukas žvejybai Robinson Goffer, 8 cm

  Riperiai

  Guminukas žvejybai Robinson Goffer, 8 cm

  58-2037_CH
  ROBINSON
  1,80 €
  Su mokesčiais

  "Goffer" yra labai minkštas masalas, pagamintas iš kokybiško silikono su stipriai gofruotu kūnu. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamą masalą atsižvelgiant į aktualias žvejybos sąlygas.

  Guminukas žvejybai Robinson Goffer, 8 cm 

  "Goffer" yra labai minkštas masalas, pagamintas iš kokybiško silikono su stipriai gofruotu kūnu leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus. Daugybė įpjovimų pilvo srityje ir uodegos vibracija sukuria stiprią hidroakustinę bangą kuri pritraukia ir provokuoja plėšrūnus atakuoti. Puikiai tinka aromatizuoti atraktoriais, nes gofruotas kūnas turi didelį paviršiaus plotą. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamiausią atsižvelgiant į aktualias  žvejybos sąlygas.