Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Meškerė  VDE-Robinson Team Bolognese SX
Meškerė  VDE-Robinson Team Bolognese SX

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Bolognese SX2

58-0205
ROBINSON
31,00 €
Su mokesčiais

Plūdinė Meškerė Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Plūdinė Meškerė puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. 

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Bolognese SX2

Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Meškerykotis puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. Savo klasėje jis išsiskiria mažu svoriu ir tvirtu, bet labai mažo skersmens blanku, meškerykotis turi kokybiškus SIC klasės ypač lengvus ir aukštus žiedelius, dėl to valas, net ir lyjant stipriam lietui, niekada neprilimpa prie meškerykočio. Trumpiausia, keturių metrų versija bus puikus pasirinkimas pradedant nuotykius žvejojant bolonišku metodu.