Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Pilkeris Norden 28-300g Fladen
Pilkeris Norden 28-300g Fladen

    Pilkeriai

    Pilkeris Norden sidabrinis 28-300g Fladen

    32-1528
    FLADEN
    2,90 €
    Su mokesčiais

    Pilkeris Norden 28-300g    Fladen Fishing

    FLADEN pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo. Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus.

    Pilkeris Norden sidabrinis 28-300g  Fladen

    Fladen pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo, lengvesniais modeliais galima žvejoti užmetant giliose priekrantės zonose nuo uolų, nuo tiltų, pirsų ir pan.  Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus.  Speciali danga apsaugo pilkerius nuo kenksmingo druskingo vandens poveikio. Visuose modeliuose sumontuoti itin tvirti, padidinti, nerūdijančio plieno jungiamieji žiedeliai, stiprūs ir aštrūs, chemiškai pagaląsti, sūriam vandeniui atsparūs trišakiai kabliukai garantuojantys patikimą trofėjinio laimikio pakirtimą, varginimą ir sugavimą. 

    • Spalva: sidabrinė
    • Svoris: 28; 40; 60; 100; 200; 300 g