Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Dėžutė maistui  SIGG Plus L Alu metalinė
  • Dėžutė maistui  SIGG Plus L Alu metalinė
  • Dėžutė maistui  SIGG Plus L Alu metalinė
Dėžutė maistui  SIGG Plus L Alu metalinė

Pietų termosai ir priešpiečių dėžutės

Priešpiečių dėžutė SIGG Plus L Alu žalia

65-6001
SIGG
37,90 €
Su mokesčiais

Ši lengva SIGG aukštos kokybės, nerūdijančio plieno priešpiečių dėžutė, suderinta ilgaamžiškumu ir stiliumi, tinka tiek darželyje, mokykloje ar darbe.

  


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Priešpiečių dėžutė SIGG Plus L Alu

SIGG aukštos kokybės, nerūdijančio plieno priešpiečių dėžutė, suderinta ilgaamžiškumu ir stiliumi, yra skirta tiek į darbą, tiek į mokyklą.

Originali, apdovanojimus pelniusi ir daugiasluoksnė klasikinė „SIGG Food“ dėžutė buvo visiškai pertvarkyta, įdiegiant naujas savybes. Pavyzdžiui, indaplovėje plaunamas ir mikrobangų krosnelėj tinkantis įdėklas, taip pat iš polipropileno pagamintas intarpas, padalijantis dėžę į atskirus skyrius. O SIGG dar labiau patobulino jau modernią uždarymo sistemą. Puikiai tinka užkandžiams! 

Galima plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje, atskyriklis pagamintas iš polipropileno, išplėstą uždarymo sistema .

      Art. Nr. 8633.60

  • Talpa: 2 litrai
  • Dydis: 23 x 14,5 x 6 cm
  • Svoris: 375 g