Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Tandem Baits peletės SuperFeed Micro Pellet 6mm / 1kg
  • Tandem Baits peletės SuperFeed Micro Pellet 6mm / 1kg
Tandem Baits peletės SuperFeed Micro Pellet 6mm / 1kg

Peletės

Peletės Tandem Baits SuperFeed Micro Pellet 6mm / 1kg

11-0065
Tandem Baits
4,90 €
Su mokesčiais

"Tandem Baits" kietosios pašarinės peletės "SuperFeed Micro Pellet" 6mm skersmens.  specializuotos, labai suslėgtos granulės, savo sudėtyje turinčios aliejinių augalų sėklų, aliejų, žuvų miltų, grūdinių rupinių, mineralų ir vitaminų.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peletės Tandem Baits SuperFeed Micro Pellet 6mm / 1kg

„Tandem Baits SuperFeed Micro Pellet“ yra specializuotos, labai suslėgtos granulės, savo sudėtyje turinčios aliejinių augalų sėklų, aliejų, žuvų miltų, grūdinių rupinių, mineralų ir vitaminų. Sudėtingas gamybos procesas, kurio metu žaliavos yra apdirbamos termiškai ir su slėgiu, leidžia sukurti puikiai subalansuotą jauką, kuris karpius neprisotina, bet nuolat skatina juos maitintis. „SuperFeed Micro Pellet“ sudėtyje yra labai koncentruoti atraktoriai, kurie lėtai išsiskiria vandenyje ir veiksmingai vilioja žuvis į jaukinimo vietą. „SuperFeed Micro Pellet“ buvo sukurtos daugiausia taškiniam jaukinimui, naudojant PVA medžiagas (maišelius, tinklelius, kojines). Jos taip pat gali būti naudojamos žvejojant „method“ būdu, kaip jauką stambinantis komponentas. Po pirminio drėkinimo granulės įgyja lipnumo, dėl ko jos tvirtai laikosi "method" tipo šėryklėje. „SuperFeed Micro Pellet“ granulės yra 6 mm skersmens, papildydami jomis jauko mišinį, gauname puikų dugninį jauką kuris ilgą laiką skaidosi vandenyje skleisdamas savo aromatą, efektyviai pritraukia ir sulaiko žuvis jaukinimo vietoje.
Vandens telkiniuose kur didelis žvejybinis intensyvumas pravartu padidinti jauko patrauklumą užpilant „SuperFeed Micro Pellet“ granules su vienu iš "Tandem Baits" skonio stipriklių (booster) ar aromatizatorių (atractor). Pakuotėje 1 kg granulių.