Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Tandem Baits peletės Mini Fluo Dumbells floating 30g
Tandem Baits peletės Mini Fluo Dumbells floating 30g

Peletės

Peletės Tandem Baits Mini Fluo Dumbells floating 30g

11-0011
Tandem Baits
5,20 €
Su mokesčiais

Tandem Baits peletės Dėl puikaus matomumo, plūdrumo ir intensyvaus kvapo „Mini Dumbells“ yra tiesiog puikus masalas. "Tandem Baits" komanda remdamasi ilgamete patirtimi kuriant karpinius masalus sukūrė „SuperFeed Fluo Mini Dumbells Floating“ plaukiančias peletes.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peletės Tandem Baits Mini Fluo Dumbells floating 30g

"Tandem Baits" komanda remdamasi ilgamete patirtimi kuriant karpinius masalus sukūrė „SuperFeed Fluo Mini Dumbells Floating“ plaukiančias peletes. Ypatingas technologinis procesas ir ypač lengvas mišinys iš kurio jos pagamintos suteikia puikų plūdrumą. Vienų pelečių itin intensyvi fluorosencinė spalva, kitų „išblukusi nuskalbta“ spalva, bet visų jų labai intensyvus kvapas ir skonis kurį suteikia „Mini Dumbells“ atraktoriai užtikrina, kad joks karpis pro šį masalą nepraplauks abejingai jo nepastebėjęs.

  • ypač intensyvi fluoroscensinė spalva;
  • "išblukusi nuskalbta" (pastelinė) fluoroscensinė spalva;
  • stabiliai plūdri vandenyje, lengvai išlaiko plūdrumą 48 valandas būdama ant plauko sistemėlės;
  • intensyvus kvapas puikiai vilioja žuvis;
  • turi 3D poringą struktūrą, dėl kurios aromatinės medžiagos tolygiai išskiriamos į aplinką bet kokiu metų laiku;
  • šiek tiek šiurkštus peletės paviršius geriau sugeria kvapus (pvz. dipų) ir lengviau išlaisvina aromatą nuo didesnio jos paviršiaus; 

Dėl puikaus matomumo, plūdrumo ir intensyvaus kvapo „Mini Dumbells“ yra tiesiog puikus masalas. „Mini Dumbells“ derinant kartu su „Superfeed“ skestančiais baltyminiais kukuliais galima montuoti sniego senio (snowman rig) sistemėles, jos yra idealus variantas vandenims, kuriuose yra ypač didelis žvejybos intensyvumas. Peletės „Mini Dumbells“ žvejybai puikiai tinka ir kaip atskiras masalas, taip pat jos idealiai tinka montuojanti zig rig ir chod rig sistemėles.