Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Method feeder pavadėlis su kabliuku ir plauko sistemėle NR.6 0,22mm/30cm
  • Method feeder pavadėlis su kabliuku ir plauko sistemėle NR.6 0,22mm/30cm
Method feeder pavadėlis su kabliuku ir plauko sistemėle NR.6 0,22mm/30cm

Pavadėliai su kabliuku

Feeder Pavadėliai su kabliuku Tandem Baits Push Stop Rig Braid 8cm

11-0215
Tandem Baits
3,00 €
Su mokesčiais

Method feeder pavadėlis su kabliuku Tandem Baits Push Stop Rig Braid 8cm ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo. Method Feeder Push Stop Rig - paruoštas žvejybai pavadėlis su kabliuku ir plauku ir su daugkartinio naudojimo fiksatoriumi dugninei sistemėlei, puikiai tinkantis method feeder žvejybos būdui.

Method feeder pavadėlis su kabliuku ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo.

Method Feeder Push Stop Rig - paruoštas žvejybai pavadėlis su kabliuku ir plauku ir su daugkartinio naudojimo fiksatoriumi dugninei sistemėlei, puikiai tinkantis method feeder žvejybos būdui. Surištas iš aukštos kokybės monofilamentinio valo ir chemiškai užaštrinto kabliuko su kilpele. Skirtas įvairių tipų jaukams (mini baltyminiams kukuliams, peletėms, kukurūzams, musės lervoms ir pan.) tvirtinti ant plauko sitemėlės. Daugkartinio naudojimo, paslankus fiksatorius neleidžia masalui nuslysti nuo plauko, o esant reikalui suteikia galimybę greitai  jį pakeisti kitu. Kabliuko forma ir plauko ilgis yra parinkti taip, kad  būtų kuo efektyvesnis kimbančios žuvies pakirtimas, o varginant ir traukiant būtų išvengta jos atsikabinimo. Pakelyje 8 pavadėliai.

Funkcijos

  • Pavadėlio medžiaga: Monofilamentinis, aukštos kokybės valas
  • Valo diametras: 0,22
  • Kabliuko dydis: 6
  • Pavadėlio ilgis: 30 cm
  • Tipas: Plauko sistemėlė su fiksatoriumi