Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light PDF-50-707, 7kg
 • Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light PDF-50-707, 7kg
Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light PDF-50-707, 7kg

  Pavadėliai plėšrioms žuvims

  Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light PDF-50-707, 7kg

  24-04680
  DRAGON
  2,60 €
  Su mokesčiais

  Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x7 7kg PDF-50-7075, tai labai  plonų pavadėlių serija, šios serijos pavadėliai preciziškai pagaminti ir subtilūs, tačiau labai patvarūs, skirti meškeriotojams, žvejojantiems ešerius, sterkus ir kitas žuvis ten, kur galima tikėtis kontakto su lydekomis.

  Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light  PDF-50-707, 7kg

  Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x7 5kg PDF-50-705, tai ypač  plonų pavadėlių serija, šios serijos pavadėliai preciziškai pagaminti ir subtilūs, tačiau labai patvarūs, skirti meškeriotojams, žvejojantiems ešerius, sterkus ir kitas žuvis ten, kur galima tikėtis kontakto su lydekomis.

  Puikiai tinka žvejybai nesunkiais spiningo masalais, tokiais kaip sukriukės,  vartiklės,  "spinerteilai", vobleriai, silikoniniai masalai ar kt., šie pavadėliai dėl savo mažo skersmens vandenyje beveik nematomi, o dėl savo išskirtinio minkštumo bei lankstumo niekaip neįtakoja masalo veikimo. Jų gamybai naudojamos pačios ploniausios amerikiečių kompanijos AFW (American Fishing Wire) Surfstrand plieninių pynių gijos. Gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų, su lenkiškais „Dragon Super Lock“ segtukais gaminamais iš Švediško SENDVIK plieno vielos ir amerikietiškais „American Rolling Swivels“ suktukais. Stiprumas 7 kg.

  Kiekis pakuotėje:2vnt