Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light - 9kg
Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light - 9kg

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light - PDF-.50-709-ilgis 9kg

24-0456860
DRAGON
2,60 €
Su mokesčiais

Pavadėliai spiningui Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light - 9kg 

Rudas, 7 pluošto pynė be nailono dangos.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Pavadėliai spiningui Dragon 1x7 Surfstrand A.F.W. Light

„Light“ seriją sudaro smulkiai pagaminti, subtilūs ir tuo pat metu labai patvarūs pavadėliai, skirti žvejams, kurie žvejoja ešerius, starkius ir kitas žuvis tose vietose, kur galite tikėtis sąlyčio su lydekomis. Puikiai tinka žvejoti su lengvais besisukančiais masalais, tokiais kaip lengvi spiningautojai ar maži guminiai masalai, jie beveik nematomi vandenyje, o dėl išskirtinio minkštumo ir lankstumo jie niekaip nepaveikia masalo veikimo.

Jų gamybai naudojamos mažiausios „Invisible Fluorocarbon“ ir „Surflon“ bei „Surfstrand“ plieninių pintinių sekcijos, tarp jų - ploniausios šiuo metu pasaulyje plieno linijos, kurių skersmuo tik 0,15 mm. Juose sumontuoti subtilūs „Rolling Swivels“, pagaminti iš „American Fishing Wire“, ir lenkų „Dragon Spinn Lock“ segtukai. Stiprumas 3–9 kg.

Kiekis pakuotėje:2vnt