Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Neperšlampami maišai ir dėklai

Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm

27-0602
SAKURA
8,50 €
Su mokesčiais

Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. viskam, kas turi likti sausa!


Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm

Neperšlampamas dėklas skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. Asmens tapatybės kortelė, pasas, žvejybos licencija, jūriniai ar geografiniai žemėlapiai, taip pat išmanieji telefonai, banko kortelės ar mažos kameros. Trumpai tariant, viskas, kas turi likti sausa!

Pagamintas iš skaidraus PVC su dviguba vandeniui atsparia uždarymo sistema („velcro“ + užtrauktukas), „Waterproof“ dėklas yra atsparus vandens purslams, smėliui ir dulkėms, todėl jį galima panardinti nerizikuojant jo turiniu. Kaklo dirželį lengva nešioti, kad galėtumėte jį nuolat turėti su savimi.

Matmenys: 23.5 x 18.5