• Minkštas masalas su Čeburaška Swimy Pompei Shad Rig
 • Minkštas masalas su Čeburaška Swimy Pompei Shad Rig
Minkštas masalas su Čeburaška Swimy Pompei Shad Rig

  Minkšti masalai

  Silikoninis masalas su Čeburaška 7g Swimy Pompei Shad Rig 100mm

  27-21012
  Swimy
  2,10 €
  Su mokesčiais

  SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 7 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

  Silikoninis masalas Swimy Pompei Shad 100 mm+Čeburaška 7gr 5vnt.

  SWIMY POMPEI SHAD yra klasikinės formos silikoninė žuvytė pagaminta iš itin minkštos, bet patvarios medžiagos. Kad būtų patrauklesnė, ji, naudojant specialias technologijas, yra pagardinta ir netgi impregnuota įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Pastebėta, kad,  kol supranta apgaulę, žuvis "valgomą" silikoninį masalą kiek ilgiau laiko burnoje, o tai suteikia daugiau šansų sėkmingai ją pakirsti ir sugauti. 

  SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 7 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Dėl minkštos medžiagos ovali masalo uodega labai gerai juda tiek skęstant, tiek naudojant įvairius pravedimo būdus ir technikas ir skleidžia vidutinės amplitudės aukšto dažnio vibracijas, bet svarbiausia, "Pompei Shad" jas išlaiko net esant lėtam pravedimo greičiui. Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

  • Masalo tipas: Riperis (Shad), "valgomas" silikonas
  • Silikoninio masalo ilgis: 100mm
  • Sukomplektuoto masalo ilgis: 120 mm
  • Svarelio "čeburaška" svoris:  7g
  • Ofsetinio kabliko dydis: 3/0
  • Pakuotėje 5 vnt.

  Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika