Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Kojinės

Šiltos žieminės kojinės

0-0900
SPARTA
7,00 €
Su mokesčiais

Tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Veltas vilnos paviršius yra puiki šilumos izoliacija, o patogi, pėdos nevaržanti konstrukcija suteikia komfortą jūsų kojoms.

Sudėtis: 80% vilna, 20% poliamidinis pluoštas

Šiltos žieminės kojinės

Natūralios vilnos spalvos labai šiltos žieminės kojinės yra pagamintos iš vilnos ir poliamidinio pluošto, skirtos medžiotojams, žvejams ar žmonėms tiesiog būnantiems lauke esant neigiamai aplinkos temperatūrai. Šiltų žieminių kojinių konstrukcijoje esantys dirbtinio pluošto verpalai užtikrina jų elastingumą ir ilgaamžiškumą. Dėl specialaus mezgimo šios šiltos žieminės kojinės tampriai priglunda prie kojos, neslankioja ir nesmunka. Sustiprintos kulno ir pirštų sritys prailgina kojinių dėvėjimosi laiką. Su šiomis kojinėmis visada yra šilta ir patogu.