Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kojinės Jack Wolfskin MERINO CLASSIC CUT
Kojinės Jack Wolfskin MERINO CLASSIC CUT

Kojinės

Kojinės Jack Wolfskin MERINO CLASSIC CUT

17-1398
JackWolfskin
16,95 €
Su mokesčiais

Kojinės Jack Wolfskin MERINO CLASSIC CUTT - tai klasikinės kojinės pagamintos iš merino vilnos su nedideliu dirbtinių pluoštų kiekiu, jos yra tokios patogios, kad nenorėsite dėvėti nieko kito. Merino vilna yra labai minkšta, laidi orui, suteikia šiltumo jausmą ir tuo pačiu sumažina nemalonaus kvapo atsiradimą. Dėl savo purumo turi lengvai amortizuojančų savybių ir dėl to yra ypač patogios avint.

Art.Nr. 1905011


Dydis:
Spalva:
Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Kojinės Jack Wolfskin MERINO CLASSIC CUT

Laimingos kojos, laimingos dienos! Ypač su MERINO CLASSIC CUT kojinėmis!

Šios klasikinės kojinės pagamintos iš merino vilnos su nedideliu dirbtinių pluoštų kiekiu, jos yra tokios patogios, kad nenorėsite dėvėti nieko kito. Merino vilna yra labai minkšta, laidi orui, suteikia šiltumo jausmą ir tuo pačiu sumažina nemalonaus kvapo atsiradimą. Dėl savo purumo turi lengvai amortizuojančų savybių ir dėl to yra ypač patogios avint. Dirbtinių pluoštų kombinacija užtikrina, kad kojinės išlaikytų savo formą, dėl to jos tampa labai patvariomis ir yra  sunkiai sudėvimos. 

Daugiau informacijos

  • Svoris: 35 g/pora (dydis 41-43);
  • ypač minkštos;
  • tinka kasdieniam dėvėjimui;
  • puiki merino vilnos, poliamido ir elastano kombinacija.

Sudėtis:

61% Merino vilna
35% Poliamidas
  4% Elastanas