Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • GARBOLINO UK Series GOVCG2115
GARBOLINO UK Series GOVCG2115

Kepurės žvejybai

Kepurė su snapeliu GARBOLINO UK Series GOVCG2115

27-0628
GARBOLINO
12,50 €
Su mokesčiais

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino juodos spalvos ir auksinės spalvos detalių derinys.


Kepurė su snapeliu GARBOLINO UK Series GOVCG2115

Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino juodos spalvos ir auksinės spalvos detalių derinys. Reguliuojama ir greitai nustatoma reikiama apimtis ir kepurė akimirksniu prisitaiko prie skirtingų galvos dydžių. Trumpas snapelis suteikia  šiuolaikišką stilių ir užtikrina tinkamą apsaugą nuo saulės. Garbolino logotipas išsiuvinėtas kepurės fasade. Malonus juodos ir auksinės spalvos derinys. Turi prisegamąjį dirželį kuriuo kepurę galima prisegti prie striukės ar marškinėlių apykaklės.