Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vaikiška kepurė su snapeliu ANIMAL MESH
Vaikiška kepurė su snapeliu ANIMAL MESH

Kepurės vaikams

Vaikiška kepurė su snapeliu ANIMAL MESH Gulf Stream

17-1220
JackWolfskin
17,95 €
Su mokesčiais

Vaikiška Kepurė su snapeliu pagaminti iš tvirto poliesterio audinio, kurio UV apsaugos koeficientas yra 40+. Kepurės užpakalinė dalis ir šonai sudaryti iš orui pralaidaus tinklinio audinio, kuris palaiko galvą vėsiai ir leidžia prakaitui greitai išdžiūti.


Vaikiška kepurė su snapeliu ANIMAL MESH

  • beisbolo kepuraitė
  • tvirta
  • Be PFC

Technologijos

  

Būk laukinis! Jūsų mažiesiems nuotykių mėgėjams patiks ANIMAL MESH kepurė. Kepurės priekyje yra gyvūno piešinys, kuris akį patrauks, net ir išrankiausius.

Kepurė su snapeliu pagaminti iš tvirto poliesterio audinio, kurio UV apsaugos koeficientas yra 40+. Kepurės užpakalinė dalis ir šonai sudaryti iš orui pralaidaus tinklinio audinio, kuris palaiko galvą vėsiai ir leidžia prakaitui greitai išdžiūti.

Daugiau informacijos

  • Svoris: 60g
  • Kepurė pagaminta iš tvirto poliesterio audinio su apsauga nuo UV spindulių (UPF 40+) (DIN EN 13758: 2007, EN 13758-1: 2001 + A1: 2006)