Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
 • Striukė Fladen 850MX
Striukė Fladen 850MX

Kelnės žvejybai

Neskęstantis Kombinezonas FLADEN MAXXIMUS 855MX

32-0417
FLADEN
164,50 €
Su mokesčiais

Neskęstantis Kombinezonas FLADEN MAXXIMUS 855MX „Fladen Maxximus“ yra pagamintas iš naujausių lengvų, tačiau patvarių medžiagų judėjimo paprastumas ir pakankamas komfortas. Kostiumas taip pat apsaugo nuo vėjo ir lietaus.


Dydis:
Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Kombinezonas FLADEN MAXXIMUS 855MX

Fladen kelnės Maxximus 855MX skirtos dėvėti su striuke Maxximus 850MX. Kevlar antkeliai, dvigubi atvartai su dvipusiu užtrauktuku. Reguliuojami petnešos diržai, patogios kišenės, SOLAS atšvaitai. EN393-sertifikuota kaip dviejų dalių plūduriavimo kostiumas kartu su Plaukiojimo striuke Maxximus 850MX.

„Fladen“ plūduriuojančiuose kostiumuose procesas šilumos išsaugojimas patekus į ledą vanduo yra toks:

 • įkritęs į vandenį, kostiumas susigeria tam tikras vandens kiekis.
 • Savo ruožtu žmogaus kūnas šildo įstrigusio vandens ir gumuotos medžiagos, apsaugo naudotoją nuo pakartotinio vandens patekimo.

Remiantis tyrimo rezultatais, būdami lediniame vandenyje 1 valandą, kūno temperatūra neteks tik 1,2 ° C.

„Fladen Maxximus“ yra pagamintas iš naujausių lengvų, tačiau patvarių medžiagų judėjimo paprastumas ir pakankamas komfortas. Kostiumas taip pat apsaugo nuo vėjo ir lietaus.

Šis modelis turi papildomą „Kevlar“ kelio sutvirtinimą, taip pat po vandeniu esančią vandenį atstumiančią kvėpuojančią membraną, kišenes prietaisams (įskaitant GPS), atspindinčias juostas, neopreninius rankogalius ir vandenį atstumiančius užtrauktukus.

Šilumos sulaikymo procesas patekus į ledinį vandenį yra toks: nukritęs į vandenį, kostiumas sugeria tam tikrą kiekį vandens. Savo ruožtu žmogaus kūnas šildo vandens patekimą, o gumuota medžiaga apsaugo naudotoją nuo pakartotinio vandens patekimo. Kad kostiumas vėliau nepraleistų šalto vandens, buvo sukurtos specialios rankovės ir kelnės su „Velcro“ tvirtinimo detalėmis, atraminis diržas ir gaubtas. Kostiumo dėka žmogus gali likti horizontalioje padėtyje vandens paviršiuje.

Viena iš svarbiausių plūduriuojančių kostiumų savybių yra jų plūdrumas. Bet kaip nustatyti, ar kostiumas atitinka šią savybę? Pavyzdžiui, žmogaus svoris yra 100 kg. Vandenyje jo svoris yra 5 kg. Norint išlaikyti tokį žmogų, reikalingas 50N (5 kg) plūdrumo kostiumas. Taip pat yra standartų, kurie nustato asmeninio gelbėjimo prietaisų plūdrumo reikalavimus nuo 35 iki 50N.

Galimi dydžiai Fladen striukėms, kelnėms ir plūduriavimo kostiumams:

Dydis

Svoris

Ūgis

M 70-90 kg 167-175 cm
L 80-100 kg 176-183 cm
XL 90-110 kg 184-190 cm
XXL 90-135 kg 190-198 cm