Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Meškerė Robinson Carpex Cobalt Carp
  • Meškerė Robinson Carpex Cobalt Carp
Meškerė Robinson Carpex Cobalt Carp

Karpinės meškerės

Karpinė Meškerė Carpex Cobalt Carp

58-03450
ROBINSON
49,90 €
Su mokesčiais

Karpinė sudurtinė 3-jų dalių meškerė " Carpex Cobalt Carp"  Stiprus ir galingas meškerykočio blankas turi aukštos kokybės, tvirtus kreipiamuosius žiedus ir labai patikimą ritės laikiklį. Šiais meškerykočiais Jūs galite sėkmingai ir be problemų žvejoti dviejų skaitmenų svorio karpius. 

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Karpinė Meškerė Carpex Cobalt Carp

Karpių meškeriotojai  labai gerai įvertino keturis naujus  "Carpex Cobalt Carp" meškerių modelius. Jie siūlomi labai gera kaina. Priklausomai nuo žvejybos metodo (ar reikalingas ypač tolimas užmetimas, ar masalas į jaukinimo vietą pristatomas laiveliu) , galima pasirinkti tinkamą meškerykočio ilgį ir užmetimo galią. Stiprus ir galingas meškerykočio blankas turi aukštos kokybės, tvirtus kreipiamuosius žiedus ir labai patikimą ritės laikiklį. Šiais meškerykočiais Jūs galite sėkmingai ir be problemų žvejoti dviejų skaitmenų svorio karpius.