Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Hayabusa H.SDE 198 Red Nr.8
Kabliukai Hayabusa H.SDE 198 Red Nr.8

Kabliukai žvejybai

Kabliukai Hayabusa H.SDE 198 Red Nr.8

54-198618
HAYABUSA
1,50 €
Su mokesčiais

Dailus kabliukas, pagamintas iš anglinio plieno 80, specialiai sukurtas Japonijos gamybos įmonės, siekiant padidinti skverbimosi jėgą, jokiu būdu neprarandant kabliukų atsparumo.  • Atsiimkite Omniva/DPD paštomatuose
  • Pristatysime kurjeriu

Kabliukai Hayabusa H.SDE 198 

„Hayabusa H.SDE198“ kabliukai buvo pagaminti naudojant novatoriškas technologijas. Gamybos procese kūrėjai naudojo aukštos kokybės medžiagą - anglinį plieną, kuriam būdingi aukšto stiprumo rodikliai. Antikorozinis purškimas daro teigiamą poveikį gaminių tarnavimo laikui skirtingomis sąlygomis.

Kabliukų taikymo procese aktyviai naudojami šiuolaikiški produktai. Siūlomi įvairių spalvų atspalvių „Hayabusa H.SDE198“ kabliukai. Japonijos gamybos įmonė atkreipė ypatingą dėmesį į produktų aštrumą, kuris pasiekiamas naudojant specialų cheminio perdirbimo procesą. Dėl to idealus yra įgėlimo aštrumas, kuris sudaro koncentrinį galiuką.

Susirinkimų nebuvimas leidžia net pradedantiesiems sugauti trokštamą trofėjų pavyzdį. Tvirtas modelio pagrindas atlaiko milžiniškas apkrovas, padėdamas meškeriotojui sėkmingai pagauti didelius egzempliorius. Universalūs kabliukai turi būti kiekvieno žvejo arsenale, nes jie skiriasi paprastu montavimo metodu. Pateiktas produktas „nebijo“ net sūraus vandens, kuris žymiai išplečia kabliukų rinkinį.

Funkcijos

  • Kabliuko dydis: 8