Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Ritė multiplikatorinė FLADEN Maxximus Black Water
Ritė multiplikatorinė FLADEN Maxximus Black Water

Jūrinės ritės

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water

32-00087
FLADEN
148,00 €
Su mokesčiais

Jūrinė Ritė FLADEN Maxximus Black Water Žemo profilio, kiek didesnė nei įprastos, multiplikatorinė ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jūrinė Ritė „FLADEN Maxximus Black Water LP“ 

tai nauja, labai tvirta, žemo profilio ritė, skirta naudojimui ekstremaliomis sąlygomis esant maksimalioms apkrovoms. Ši ritė yra šiek tiek didesnė nei įprastos žemo profilio ritės, naudojant ji gerai priglunda rankoje, o tai užtikrina puikų kontaktą  kovojant su trofėjinio dydžio žuvimis. Būgnelis talpina 280 m 0,32 mm storio valo,  reiškia, jūs galite naudoti ir didesnio skersmens valą, o į būgnelį jo tilps pakankamai daug. 6.2:1 perdavimo santykis leidžia greitai susukti valą.

„Maxximus Black Water LP“ turi 7 rutulinius guolius ir 1-ną ritininį guolį, kuris užtikrina momentinę atbulinės eigos blokadą, ji turi būgnelio laisvo sukimosi reguliavimo sistemą skirtą ilgiems metimams kontroliuoti, todėl šią ritę galima naudoti ir pakankamai tolimiems metimams atlikti gaudant plėšrias žuvis "jerk" tipo ar kitais sunkiais masalais.

Ritė skirta plėšriosioms žuvims, pirmiausia lydekoms žvejoti, tačiau ji puikiai veikia žvejojant jūroje, o kadangi turi garsinį valo ištraukimo signalizatorių ji idealiai tinka ir velkiavimui. 

Funkcijos

  • Guolių kiekis: 7+1
  • Forma: Žemo profilio, padidinta
  • Ritės dydis: 20 XL
  • Stabdymo jėga : 5,5 kg
  • Svoris: 274 g
  • Bugnelio talpa: 280 m / 0,32 mm
  • Perdavimo skaičius: 6,2:1
  • Rankenėlė sukama: Kaire ranka