Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas Genlog Hemp Nirvana 1kg
Jaukas Genlog Hemp Nirvana 1kg

Jaukai karšiams

Jaukas Genlog Hemp Nirvana 1kg

19-0089
GENLOG
2,90 €
Su mokesčiais

Jaukas Genlog Hemp Nirvana  Puikiai parinktų mišinio proporcijų ir įvairios kompozicijos dėka Genlog sukūrė dugninių jaukų asortimentą, leidžiantį sugauti įvairių rūšių karpines žuvis.  Dėl vyraujančios kanapių natos šis mišinys iš tolo traukia žuvis.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jaukas Genlog Hemp Nirvana 1kg

GENLOG HEMP - kaip sako pavadinimas, mišinyje yra didelė kanapių dozė. Dėl THC kiekio kanapėse jie veikia žuvis stipriai stimuliuodama ir skatindama žuvis maitintis. Be to, kanapės turi vidurius laisvinančių savybių, kurių dėka žuvys greičiau atsikrato suvirškinto maisto iš organizmo ir taip dažniau grįžta į šėrimo vietą.

Puikiai parinktų mišinio proporcijų ir įvairios kompozicijos dėka Genlog sukūrė dugninių jaukų asortimentą, leidžiantį sugauti įvairių rūšių karpines žuvis. „Genlog Hemp“ jaukas yra geras pasirinkimas tiek žvejams megėjams, tiek aktyviems profesionalams. Dėl vyraujančios kanapių natos šis mišinys iš tolo traukia žuvis.

Tinkamai subalansuotos šio antpilo savybės, taip pat įvairios sudėties (grūdai, prieskoniai, mineralai, riešutai ir kvapiosios medžiagos) bei dažikliai daro tai puikiu pasirinkimu kiekvienam meškeriotojui.