Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas Dragon Elite karsiams 1,0kg
  • Jaukas Dragon Elite karsiams 1,0kg
Jaukas Dragon Elite karsiams 1,0kg

Jaukai karšiams

Jaukas Karšiams Dragon Elite 1,0kg

26-2129
DRAGON
2,40 €
Su mokesčiais

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Jaukas Dragon Elite  Karšiams 1,0kg

DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį, pvz.: baltymų, riebalų, amino rūgščių, vitaminų ir mineralų. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje. Šie jaukai efektyvūs net "nežvejotuose" ar didelį žvejų spaudimą patiriančiuose vandens telkiniuose. Jaukai papildomai praturtinti nedideliu kukurūzų, įvairių sėklų bei lervų kiekiu, bei geriausiais DRAGON aromatais, upinis jaukas papildytas klijais, molio ir žvyro mišiniu. ELITE-tai didžiausia DRAGON jaukų serija, turinti 18 skirtingų jaukų pavadinimų. Šie jaukai naudojami kaip galutinis produktas, bet jie gali būti panaudoti kaip sededamoji jūsų gaminamo asmeninio jauko dalis. Supakuoti pakeliuose po 1Kg. ir po 2,5Kg.

Funkcijos

  • Svoris, g: 1000