Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Įvairūs įrankiai žvejybai

Peilis SUNSET FILETT 31 cm

27-01545
SUNSET
9,90 €
Su mokesčiais

SUNSET FILE peilis turi ergonomišką rankeną ir itin aštrius nerūdijančio plieno ašmenis padengtus teflonine danga, užtikrinančia nepriekaištingą slydimą ir ilgaamžiškumą, puikiai tinka visų rūšių žuvų dorojimui ir idealiam filė išpjovimui. Komplektuojamas su perforuotu apsauginiu dėklu. Bendras ilgis: 31 cm – Ašmenų ilgis: 18,5 cm. 


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peilis SUNSET FILETT 31 cm

SUNSET FILE peilis turi ergonomišką rankeną ir itin aštrius nerūdijančio plieno ašmenis padengtus teflonine danga, užtikrinančia nepriekaištingą slydimą ir ilgaamžiškumą, puikiai tinka visų rūšių žuvų dorojimui ir idealiam filė išpjovimui. Komplektuojamas su perforuotu apsauginiu dėklu. Bendras ilgis: 31 cm – Ašmenų ilgis: 18,5 cm. Ant ašmenų išgraviruotas SUNSET logotipas. SUNSET priedai yra kruopščiai parinkti, kad būtų užtikrintas maksimalus atsparumas ir ilgaamžiškumas druskingoje aplinkoje. SUNSET jums siūlo platų gaminių asortimentą geriausiu kokybės ir kainos santykiu!

Techniniai duomenys
Ergonomiška rankena, ilgis 12,5 cm
Nerūdijančio plieno ašmenys su teflonine danga, ilgis 18,5 cm
Bendras ilgis  31 cm

Funkcijos

  • Peilio tipas: File