Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Peilis SUNSET COUTEAU APPATS 24 cm
Peilis SUNSET COUTEAU APPATS 24 cm

Įvairūs įrankiai žvejybai

Peilis SUNSET COUTEAU APPATS 24 cm

27-01544
SUNSET
7,90 €
Su mokesčiais

Peilis su patogia rankena ir  nerūdijančio plieno ašmenimis padengtais teflono danga. Idealiai tinka kalmarų juostelėms arba žuvies porcijoms ruošti, ant ašmenų išgraviruotas SUNSET logotipas. Turi plastmasinę ašmenų apsaugą.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peilis SUNSET "COUTEAU APPATS" 13 cm

Jauko ar masalo ruošimo peilis su patogia rankena ir 13 cm ilgio nerūdijančio plieno ašmenimis padengtais teflono danga. Idealiai tinka kalmarų juostelėms arba žuvies "porcijoms" ruošti, ant ašmenų išgraviruotas SUNSET logotipas. Turi plastmasinę ašmenų apsaugą. Puikiai tinka ne tik jaukų ar masalų pjaustymui ar smulkinimui bet ir kitoms funkcijoms kurias gali atlikti peilis. SUNSET priedai yra kruopščiai parinkti, kad būtų užtikrintas maksimalus atsparumas ir ilgaamžiškumas druskingoje aplinkoje. SUNSET jums siūlo platų gaminių asortimentą geriausiu kokybės ir kainos santykiu!

Techniniai duomenys
Rankenos ilgis 11 cm
Ašmenų ilgis 13 cm
Bendras ilgis  24 cm

Funkcijos

  • Peilio tipas: žvejybinis