Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Kabliukai H.KAJ 290 nickel Nr.6
 • Kabliukai H.KAJ 290 nickel Nr.6
 • Kabliukai H.KAJ 290 nickel Nr.6
Kabliukai H.KAJ 290 nickel Nr.6

  Hayabusa kabliukai

  Kabliukai H.KAJ 290 nickel Nr.6

  54-290116_ĮPAK
  HAYABUSA
  1,50 €
  Su mokesčiais

  Hayabusa kabliukai H.KAJ 290 Nickel Nr.6

  pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno, naudojant unikalią technologiją, kuri suteikia neįtikėtiną jėgą ir didelį atsparumą korozijai. Kabliuko aštrumas pasiektas, naudojant ypatingą cheminio galandinimo procesą.

  Hayabusa kabliukai  H.KAJ 290 pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno naudojant unikalią technologiją kuri suteikia neįtikėtiną jėgą ir didelį atsparumą korozijai. Kabliuko aštrumas pasiektas naudojant ypatingą cheminio galandinimo procesą. Padengtas sidabriška, blizgia nikelio danga, siauro lenkimo, kaltas, vidutinio ilgio koteliu su kilpėle valui pririšti. Tinka įvairiems masalams, bet labiausiai musės lervoms ir pinkoms. Kabliukai tinkami visos baltos, vidutinio dydžio žuvies žvejybai. Pakelyje 10 kabliukų. 

  Pagaminta Japonijoje !!!