Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Gertuvė SIGG Traveller balta 1.0 L
Gertuvė SIGG Traveller balta 1.0 L

Gertuvės

Gertuvė SIGG Lucid Shy Pink 1l

65-50031
SIGG
24,90 €
Su mokesčiais

Gertuvė SIGG Lucid Shy Pink 1l Aukštos kokybės PERDIRBAMAS aliuminio gertuvė yra ypač lengva,  100% sandari, Gertuvė ir jo vidinė danga neturi jokių kenksmingų medžiagų ir yra patvirtinti visų maisto tarnybų. Elastinga vidaus danga yra atspari vaisių rūgštims, yra beskonė.

Modelis: 8159.10


Dirbame Vilniuje PC Banginis ir verslo centre Kamanė (tarp PC Big ir DEPO ukmergės g.)

Gertuvė SIGG Lucid Shy Pink 1l

„Lucid“ yra absoliuti klasika, turinti modernų vaizdą! Klasikinio dizaino Šveicarijos gertuvė, paviršius ne tik suteikia geresnį sukibimą, bet ir suteikia stilingos spalvos gylį ir kokybę. Aukštos kokybės gertuvė „Lucid“ 100% perdirbama, aliuminio gertuvė ypač lengva, tvirta ir patogiai telpa ant vieno piršto. Vandens butelis taip pat yra visiškai nepralaidus ir sandarus, net įsipylus gazuotų gėrimų ir net jei apverčiate aukštyn kojomis. Medžiagoje taip pat nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip estrogeno ir ftalatai.

Pagaminta iš vieno aukštos kokybės aliuminio gabalo, todėl yra lengva ir atspari. Itin elastinga vidaus danga yra atspari vaisių rūgštims, yra beskonė, Gertuvė vientisa, jame nėra BPA. Pagamintas laikantis maisto saugojimo taisyklių.  Vidinis paviršius yra  Dangtis tvirtai prisukamas. 

  • Modelis: 8159.10
  • Talpa: 1litras
  • Korpuso medžiaga: aliuminis
  • Aukštis, cm: 25.7
  • Skersmuo, cm: 8.1
  • Svoris: 147 gr
  • Prekės ženklas: SIGG Šveicarija

Made in Switzerland BPA Free Carbonated Beverages Food safe

BPA FREE

Visi ingredientai yra be BPA.

TINKA GAZUOTIEMS GĖRIMAMS

Butelis yra sandarus net su gazuotu gėrimu.

SAUGUS MAISTAS

SIGG ™ gertuvės pagamintos iš medžiagų, kurios saugios ir neišskiria jokių chemikalų ir yra saugios ir draugiškos aplinkai.