Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Šėrykla X- Lite 30g
 • Šėrykla X- Lite 30g
Šėrykla X- Lite 30g

  Feeder tipo

  Šėrykla Tandem Baits X- Lite 30-80g

  11-0310
  Tandem Baits
  2,00 €
  Su mokesčiais

  Žiedo pavidalo šėryklos svoris sukoncentruotas jos apačioje padidina užmetimo nuotolį ir pagerina jo tikslumą esant šoniniam vėjui. Šėrykla greitai užpildoma jauku, o tai ypač svarbu varžybų metu.

  Tolimo užmetimo Šėrykla Tandem Baits X- Lite 30-80g

  Žiedo pavidalo šėryklos svoris sukoncentruotas jos apačioje padidina užmetimo nuotolį ir pagerina jo tikslumą esant šoniniam vėjui. Šėrykla greitai užpildoma jauku, o tai ypač svarbu varžybų metu. Metalinė, tinklinė, tvirta ir kokybiška  konstrukcija neleidžia šėryklai deformuotis, o juoda neblizgi spalva nebaido žuvų žvejojant sekliame vandenyje. Patvari tvirtinamoji  kilpa iš atsparaus trinčiai kieto valo (hard monoline) atlaiko maksimalias apkrovas atsirandančias galingų užmetmų metu. Puiki kokybiška šėrykla įvairiems dugninės žvejybos būdams.