


Dėžutės žvejybai
Didelė, itin talpi ir patogi – SERT SRT-3076 žvejybos dėžutė skirta tvarkingai laikyti įvairius masalus ir žvejybos priedus. Dėl didesnio aukščio ši versija suteikia dar daugiau vietos didesniems masalams ar aksesuarams.
SERT SRT-3076 pagaminta iš tvirto plastiko, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimą apsaugą transportuojant žvejybos įrangą. Skaidrus dangtelis leidžia lengvai matyti dėžutės turinį, todėl reikiamus masalus ar priedus rasite greitai ir patogiai.
Viduje esantys reguliuojami pertvarų skyriai leidžia patiems susikurti norimą dėžutės išdėstymą ir pritaikyti ją įvairiems priedams – vobleriams, silikoniniams masalams, kabliukams, suktukams, segtukams ar svareliams.
Patikimi plastikiniai užsegimai užtikrina saugų dėžutės uždarymą ir apsaugo turinį nuo iškritimo transportavimo metu. Dėl savo dydžio ši dėžutė puikiai tinka spininginei, karpinei ar plūdinei žvejybai, kai reikia daugiau vietos įrangai.
Specifikacijos:
Gamintojas: SERT
Modelis: SRT-3076
Tipas: žvejybos dėžutė masalams ir priedams
Matmenys: 355 × 225 × 79 mm
Medžiaga: plastikas
Dangtelis: skaidrus
Skyriai: reguliuojami pertvaromis
Uždarymas: patikimi plastikiniai užsegimai
Dėžutė žūklės reikmenims Sert SRT 30515 CF yra dirbtiniams masalams ir priedams jų priedams laikyti bei transportuoti skirta žvejybos dėžutė su 5 fiksuotais skyreliais, kad tvarkingai susidėtumėte reikiamą žūklės įrangą. Dėžutė žvejybos reikmenims yra pagaminta iš kokybiškų plastikinių medžiagų, atspari smūgiams. Dėžutė žūklės reikmenims yra su sustiprintu apsauginiu uždarymo spaustuku.
Meiho VS-3010S – turi daugybę pozicijų tiksliam ir patogiam žvejybos akesuarų laikymui. Visa tai leidžia bet kuriam žvejui (ir ne tik) patogiai ir lengvai laikyti įvairiausius masalus, aksesuarus, ir kitas reikalingas priemones. MEIHO dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai tinka bet kuriam žvejui.
Itin erdvių dėžučių serija, kuri tilps į vidutinio dydžio krepšį ar kuprinę. Galimybė reguliuoti skyrelius kas 0,5 cm suteikia beveik neribotas dėžutės išdėstymo galimybes. Ši dėžutė yra puikus pasirinkimas laikyti didelius ir vidutinio dydžio voblerius. „3043“ serijos dėžutėse yra patogios ir patikimos „One Hand“ tvirtinimo detalės, kurios leidžia atidaryti ir uždaryti dėžutę viena ranka. Visos dėžutės yra tamsiai pilkos arba skaidrios. Ši dėžutė turi 8 kilnojamas pertvaras, 1 skersą pertvarą, sumontuotą stacionariai.
„Meiho Versus“ dvipusė dėžė – „Runggun Case“ 3010 W1. Dvipusės dėžės su skirtinga masalo laikymo sistema itin praverčia žvejyboje, todėl, kad jas lengviau galite pritaikyti prie savo žvejybos poreikių. Šios dėžutės turi patogius ir patikimus „One Hand“ tvirtinimus. Dėžutės skirtos mažiems drbtiniams masalams: vobleriams, riperiams ir tvisteriams, taip pat smulkiems žvejybos priedams. Porolono skyriuje galima laikyti mažus džigus, mažus suktukus ir sistemėlės. Dėžutė turi keturis išilgai einančius skyrius, kuriuos galima padalinti pertvaromis.
Meiho VS-3038ND – turi daugybę pozicijų tiksliam ir patogiam žvejybos akesuarų laikymui. Visa tai leidžia bet kuriam žvejui (ir ne tik) patogiai ir lengvai laikyti įvairiausius masalus, aksesuarus, ir kitas reikalingas priemones. MEIHO dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai tinka bet kuriam žvejui.