Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Žieminė blizgutė Akara Ice 3430 30 mm, 4g
Žieminė blizgutė Akara Ice 3430 30 mm, 4g

  Blizgutės

  Žieminė blizgutė Akara Ice 3430 30 mm, 4g

  39-01063_NI/GO
  AKARA
  3,30 €
  Su mokesčiais

  AKARA žieminių blizgučių kolekcija skirta vertikaliam blizgiavimui praėjo daugiametę atranką ir yra geriausia, kas šiuo metu, Akara specialistų, sukurta žieminei žūklei. Šios blizgutės yra metalinės, pagamintos šalto kalimo būdu iš žalvario. Naujų gamybos technologijų dėka pasiektas tikroviškiausias ir stabiliausias masalo žaidimą, žūklės slenge jis vadinamas „blizgutės skambesiu“. Laiko patikrinti klasikiniai modeliai ir patrauklios naujovės leidžia žvejui kiekvieną kartą žvejoti sėkmingai. Šia blizgute galima sėkmingai gaudyti ešerius, lydekas ir sterkus.

  Žieminė blizgutė Akara Ice 3430 30 mm, 4g

  AKARA žieminių blizgučių kolekcija skirta vertikaliam blizgiavimui praėjo daugiametę atranką ir yra geriausia, kas šiuo metu, Akara specialistų, sukurta žieminei žūklei. Šios blizgutės yra metalinės, pagamintos šalto kalimo būdu iš žalvario. Naujų gamybos technologijų dėka pasiektas tikroviškiausias ir stabiliausias masalo žaidimą, žūklės slenge jis vadinamas „blizgutės skambesiu“. Laiko patikrinti klasikiniai modeliai ir patrauklios naujovės leidžia žvejui kiekvieną kartą žvejoti sėkmingai. Šia blizgute galima sėkmingai gaudyti ešerius, lydekas ir sterkus. Dėl savotiškos kūno formos tai vidutiniškai agresyvus masalas puikiai animuojamas stovinčiame vandenyje. Gali būti naudojama žvejybai net ir esant nedidelei srovei. Pagrindinė šios blizgutės savybė – skirtingo metalo danga kitoje blizgutės pusėje, kuri, atsižvelgiant į skirtingas metalo spalvas, gali turėti lemiamos reikšmės renkantis masalą konkrečioms žvejybos sąlygoms. Tai puiki žieminė blizgutė su akute puoštu trišakiu kabliuku, o panaudojus klasikinės animacijos technikas su trupučiu individualios fantazijos ji gali tapti labai sėkmingu masalu.