Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

  Blizgutės

  Žieminė blizgutė Legenda, volframinė 40mm 5,05g AKARA

  39-01034_SIL
  AKARA
  9,00 €
  Su mokesčiais

  AKARA žieminių blizgučių kolekcija skirta vertikaliam blizgiavimui praėjo daugiametę atranką ir yra geriausia, kas šiuo metu, Akara specialistų, sukurta žieminei žūklei. Šios blizgutės yra metalinės, pagamintos šalto kalimo būdu iš volframo. Naujų gamybos technologijų dėka pasiektas tikroviškiausias ir stabiliausias masalo žaidimą, žūklės slenge jis vadinamas „blizgutės skambesiu“. Laiko patikrinti klasikiniai modeliai ir patrauklios naujovės leidžia žvejui kiekvieną kartą žvejoti sėkmingai. Šia blizgute sėkmingiausiai galima gaudyti ešerius, o taip pat lydekas ir sterkus.

  Žieminė blizgutė Legenda, volframinė  40mm 5,05g  AKARA

  AKARA žieminių blizgučių kolekcija skirta vertikaliam blizgiavimui praėjo daugiametę atranką ir yra geriausia, kas šiuo metu, Akara specialistų, sukurta žieminei žūklei. Šios blizgutės yra metalinės, pagamintos šalto kalimo būdu iš volframo. Naujų gamybos technologijų dėka pasiektas tikroviškiausias ir stabiliausias masalo žaidimą, žūklės slenge jis vadinamas „blizgutės skambesiu“. Laiko patikrinti klasikiniai modeliai ir patrauklios naujovės leidžia žvejui kiekvieną kartą žvejoti sėkmingai. Šia blizgute sėkmingiausiai galima gaudyti ešerius, o taip pat lydekas ir sterkus. Blizgutė LEGENDA yra universalus masalas, gerai sklendžia, o tai padidina žvejybos zonos plotą žvejojant per eketę. Iš viršutinio trajektorijos taško blizgutė Legenda beveik horizontaliai sklendžia į šoną nuo eketės kol visiškai įsitempia valas, o po to, lengvai siūbuodama ir vartydamasi kaip sužeistas, krentantis į dugną mailius, lanku nusileidžia į vertikalią padėtį. Blizgutę, per jos auselę, galima prisegti nedideliu segtuku ar segtuku su suktuku, būtent nedideliu (geriausiai tinka 18-22 numerio), nes, viršutinėje dalyje padidėjus masalo svoriui, gali pasikeisti pusiausvyra ir blizgutė LEGENDA nuskęs praradusi savo autentišką žaismą sumažindama įrankio jautrumą silpniems kibimams kritimo fazėje ar dar blogiau - supainios valą. Tai ne stipriai srovei skirta blizgutė, ji geriausiai "dirba" stovinčiame vandenyje ir silpnoje srovėje kai naudojama rami ir plastiška animacija kuri gali išprovokuoti puolimui net ir pasyvų plėšrūną. Tai puiki žieminė blizgutė su akute puoštu trišakiu kabliuku pakabintu ant grandinėlės, o panaudojus klasikinės animacijos technikas su trupučiu individualios fantazijos ji gali tapti labai sėkmingu masalu.