

Blizgės
GC Sibi yra klasikinė, nuostabiai lydekas viliojanti blizgė. Ji pagaminta iš cinko, turi pailgo ovalo formą kuri platėja uodegos dalyje, blizgės kūnas yra rifliuotos struktūros, gražiai išgaubtas ir puikiai laužia bet atspindi šviesą. Galima žvejoti silpnoje srovėje arba stovinčiame vandenyje, priklausomai nuo pravedimo greičio blizgės žaismas gali būti labai įvairus. Iš esmės tai plataus diapazono, žemo dažnio judesiai, kuriuos labai mėgsta lydekos.
Nuotrauka | Spalva | Kaina | ||
---|---|---|---|---|
![]() |
Spalva
02G
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
![]() |
Spalva
03S
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
![]() |
Spalva
08G
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
![]() |
Spalva
10G
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
![]() |
Spalva
16G
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
![]() |
Spalva
GC01G
|
Kaina
4,80 €
|
Kiekis
|
|
GC Sibi yra klasikinė, nuostabiai lydekas viliojanti blizgė. Ji pagaminta iš cinko, turi pailgo ovalo formą kuri platėja uodegos dalyje, blizgės kūnas yra rifliuotos struktūros, gražiai išgaubtas ir puikiai laužia bet atspindi šviesą. Galima žvejoti silpnoje srovėje arba stovinčiame vandenyje, priklausomai nuo pravedimo greičio blizgės žaismas gali būti labai įvairus. Iš esmės tai plataus diapazono, žemo dažnio judesiai, kuriuos labai mėgsta lydekos. Dėl svorio centro, sukoncentruoto arčiau blizgės galinės dalies, Sibi, nepaisant plataus jos profilio, puikiai skrenda ir leidžia patogiai žvejoti tiek sekliame gylyje, tiek gana giliose rezervuaro atkarpose. Apginkluota patikimais, nerūdijančio plieno jungiamaisias žiedeliais ir plieniniu, aštriu, aukščiausios kokybės juodo nikelio (Black Nickel) VMC trišakiu kabliuku. Yra trys klasikinės ir trys provokuojančios spalvos.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Tuna-Lax pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Ši sunki, didelė sukrė idealiai tinka gaudyti visas plėšriąsias žuvis, bet ypač puikiai užsirekomendavo lašišų, šlakių ir salačių žvejyboje. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti didelį upėtakį, lydeką, sterką ar kilograminį ešerį.
„Myran Agat“ sukrės turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Toni-Z pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Mira pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose, o didesnės puikus plėšrūnių grobis. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, salatį, lydeką, šlakį, lašišą, sterką ar didelį ešerį.
Suomijoje jau kurį laiką populiarios besivartančios blizgės kurių kūnas pagamintas iš epoksidinės dervos. „Tappaja“ yra švedų kompanijos "FLADEN" atsakymas suomiškiems variantams. Tai gana didelė blizgė turinti labai lėtų ir tingių judesių žaismą kuriam neatsispiria daugelis plėšriųjų žuvų. Pagrindinis taikinys - vidutinio dydžio ir trofėjinė lydeka.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis: dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia ne tik joms būdingo dažnio, bet ir labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Panter pritaikyta žūklei srovėje
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Toni pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Ši sunki, didelė sukrė idealiai tinka gaudyti visas plėšriąsias žuvis, bet ypač puikiai užsirekomendavo lašišų, šlakių ir salačių žvejyboje. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti didelį upėtakį, lydeką, sterką ar kilograminį ešerį.
Blizgė Akara Action Viskan II - skirta lašišų, šlakių ir lydekų žvejybai. Siauro, sunkaus blizgės korpuso charakteristika leidžia tiksliai ir toliau užmesti šį dirbtinį masalą, o užlenkimas ant blizgės korpuso užtikrina stabilų darbą srovėje. Akara Viskan II blizgė pasižymi aštriu, agresyviu judėjimu, blizgė pradeda dirbti vos tik pasiekus vandenį. Šis masalas puikiai tinka žvejojantiems lašišas, upėtakius, šlakius, lydekas, ešerius ir kitas plėšrias žuvis.