

Blizgės
Robinson Makrela blizgė yra tikras hitas vis populiarėjančioje Baltijos jūros pakrantės zonos žvejyboje gaudant šlakius ir lašišas tiek braidant, tiek iš valties ar katerio. Makrela taip pat yra labai geras upių ir ežerų salačių, sterkų bei lydekų masalas.
Robinson Makrela blizgė yra tikras hitas vis populiarėjančioje Baltijos jūros pakrantės zonos žvejyboje gaudant šlakius ir lašišas tiek braidant, tiek iš valties ar katerio. Pakrantėse efektyviausi bus mažesni dydžiai, o žvejojant giliau jūroje rekomenduojame sunkesnę, 20 g blizgę. Makrela taip pat yra labai geras upių ir ežerų salačių, sterkų bei lydekų masalas.
Katalogo numeris | Spalva | Dydis | Svoris |
42-MA-S14-spalva | S | 1 | 14 g |
42-MA-S20-spalva | K14, K15 | 3 | 20 g |
Blizgė Akara Action Viskan II - skirta lašišų, šlakių ir lydekų žvejybai. Siauro, sunkaus blizgės korpuso charakteristika leidžia tiksliai ir toliau užmesti šį dirbtinį masalą, o užlenkimas ant blizgės korpuso užtikrina stabilų darbą srovėje. Akara Viskan II blizgė pasižymi aštriu, agresyviu judėjimu, blizgė pradeda dirbti vos tik pasiekus vandenį. Šis masalas puikiai tinka žvejojantiems lašišas, upėtakius, šlakius, lydekas, ešerius ir kitas plėšrias žuvis.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Mira pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką.
Spinerbeitas "Sakura Monarch Micro" yra miniatiūrinis masalas sukurtas delikačiai žvejybai. Pagamintas naudojant kokybiškas medžiagas ir aukštos kokybės apdailą, su vienu nedideliu lapeliu kuris puikiai dirba ir vilioja plėšrūnus. Sukurtas stovinčio vandens plėšrūnams žvejoti, bet jis taip pat apgaus sroveje tykantį šapalą, salatį, kai kuriuos agresyvius upėtakius ir žinoma ešerius ir lydekas.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Phanter HOT pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, ešerį, sterką ir net lydeką.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Toni-Z pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką
Blizgė Robinson Fighter 7 efektyvi upėtakių, ešerių, lydekų, salačių, sterkų, stambių šapalų žvejyboje. Ištemptos verpstės formos kūnas su ryškiu, reljefiniu piešiniu ir giliu ovaliu įspaudu ant paviršiaus, lenkta S forma blizgei suteikia savitą, originalų žaismą puikiai viliojantį plėšrūnus.
Blizgė Akara Action Viskan II - skirta lašišų, šlakių ir lydekų žvejybai. Siauro, sunkaus blizgės korpuso charakteristika leidžia tiksliai ir toliau užmesti šį dirbtinį masalą, o užlenkimas ant blizgės korpuso užtikrina stabilų darbą srovėje. Akara Viskan II blizgė pasižymi aštriu, agresyviu judėjimu, blizgė pradeda dirbti vos tik pasiekus vandenį. Šis masalas puikiai tinka žvejojantiems lašišas, upėtakius, šlakius, lydekas, ešerius ir kitas plėšrias žuvis.
Blizgė Fladen Subbe purple/mother of pearl dots 18-24g - tai S formos blizgė iš abiejų pusių dekoruota ryškiomis spalvomis kurių sudėtyje yra perlamutro (mother of pearl), dėl to jos dizainas atrodo įspūdingai, o labai geros balistinės savybės leidžia atlikti maksimaliai tolimus metimus net prieš vėją. Puikus darbas vilioja visas plėšriąsias žuvis.
Švedų kompanijos Fladen blizgė Realistic Flutter averse turi tikrovišką, visiškai imituojantį natūralios žuvies išvaizdą piešinį kuris labai patrauklus plėšrūnui, blizgės reverso spalva yra sidabrinė. Blizgė puikiai gaudo visas lašišines žuvis, salačius ir, žinoma, aštriadantes lydekas. Tai pripažinta klasika, plačiai paplitusi tarp žvejų visame pasaulyje.