Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Blizgė Robinson ASP 7gr
 • Blizgė Robinson ASP 7gr
 • Blizgė Robinson ASP 7gr
Blizgė Robinson ASP 7gr

  Blizgės

  Blizgė Robinson ASP 7gr

  58-9360_H02
  ROBINSON
  1,00 €
  Su mokesčiais

  Blizgė Robinson ASP 7g - specialus masalas, skirtas gaudyti salačius. Pailgas korpusas ir tinkamas jo išlenkimas užtikrina labai tikslų blizgės valdymą upėse su kintamomis vandens srovėmis. Papildomai pritaikytas svorio pasiskirstymas leidžia atlikti tolimus metimus, o tai, medžiojant salatį, yra labai svarbus naudojamos taktikos elementas. Puiki ir efektyvi, mailiuką imituojanti blizgė salačiams žvejoti kai žvejojama nedidelėse ir vidutinio dydžio upėse.

  Blizgė Robinson ASP 7gr

  Blizgė Robinson ASP 7g - specialus masalas, skirtas gaudyti salačius. Pailgas korpusas ir tinkamas jo išlenkimas užtikrina labai tikslų blizgės valdymą upėse su kintamomis vandens srovėmis. Papildomai pritaikytas svorio pasiskirstymas leidžia atlikti tolimus metimus, o tai, medžiojant salatį, yra labai svarbus naudojamos taktikos elementas. Puiki ir efektyvi, mailiuką imituojanti blizgė salačiams žvejoti kai žvejojama nedidelėse ir vidutinio dydžio upėse. Visi modeliai pagaminti naudojant pažangiausias technologijas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas blizgesio paviršius išlaikytų aukščiausią kokybę ir būtų nuolat apsaugotas nuo korozijos.