Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Švieselės palijoms Fladen 465
 • Švieselės palijoms Fladen 465
Švieselės palijoms Fladen 465

  Aksesuarai

  Švieselės palijoms Fladen 465

  32-8027_BLUE
  FLADEN
  4,50 €
  Su mokesčiais

  Švieselės palijoms Fladen 465, tai Impulsinis šviesos šaltinis, naudojamas žvejojant giliuose jūros vandenyse. Puikiai pasiteisina palijų žvejyboje kai žvejojama nuo ledo, pritaikoma ir seliavų žvejyboje tiek atviro vandens sezono metu, tiek žvejijant žiemą nuo ledo.            

  Švieselės palijoms Fladen 465

  Impulsinis šviesos šaltinis, naudojamas žvejojant jūros vandenyje. Tai yra papildomas ir labai efektyvus dirgiklis kai žvejojama giliai. Puikiai šviečia ir mirksi panardintas net iki 600 metrų gylio. Vienos spalvos švieselės švytėjimo trukmė yra iki 150 valandų, o daugiaspalvės - iki 80 valandų. Taip pat pasiteisino ir palijų žvejyboje kai žvejojama nuo ledo, pritaikoma ir seliavų žvejyboje tiek atviro vandens sezono metu, tiek žvejijant žiemą nuo ledo.