Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Karpinės

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą...

Gera karpinė ritė, kokia ji turėtų būti? Žinoma, kad  karpiai, sazanai ar amūrai yra galingos žuvys, galinčios sverti daugiau nei dvidešimt kilogramų, o norint efektyviai žvejoti tokią didelę žuvį, reikalingi tinkami įrankiai, ypač galingos meškerės ir didelę jėgą generuojančios bei patikimos ritės, jos gali būti su priekiniu stabdžiu ar turėti kombinuota stabdžių sistemą - "bait runer".

 Svarbiausi reikalavimai gerai karpinei ritei:

 • Korpuso medžiaga
 • Būgnelio ilgis
 • Būgnelio forma
 • Būgnelio talpa
 • Stabilumas ir teisingas rankenėlės ilgis
 • Perdavimo santykis (redukcija)
 • Ritės trauka
 • Susukamo valo kiekis per vieną rankenėlės apsisukimą
 • Valo klojimo kokybė
 • Rotoriaus standumas
 • Guolių skaičius
 • Mechanizmo sukimosi sklandumas
 • Bait Runner stabdžių sistema
 • Galingas ir kokybiškas frikcinis stabdys
 • Platus ir stabilus valo susukimo lankelis
 • Kokybiškas, didelio skersmsns valo vediklis

Yra universaliųjų karpinių ričių (4; 5; 6 dydžiai), o taip pat yra ir siauros specializacijos didelių karpinių ričių (7; 8; 9 dydžiai). Todėl svarbu pasirinkti ritę atsižvelgiant į praktinį tinkamumą, o ne dėl gražios išvaizdos,  o su „bait runeriu“ ar be jo, čia jau asmeninis kiekvieno žvejo pasirinkimas.

Dažniausiai karpiai žvejojami dideliuose mokamuose tvenkiniuose, natūraliuose ežeruose ar vandens saugyklose ir užtvankose, kur žvejojama sunkiomis sistemomis tolimais atstumais, kartais net toliau nei 150 metrų. Taigi užmetimo  nuotolis visų pirma priklauso nuo ritės ir  jos būgnelio dydžio ir formos. Karpis yra stipri žuvis ir tam, kad ji nenuplėštų  sistemėlės ar valo, jums reikės naudoti ganėtinai storus valus ( profesionalai naudoja 0,24-0,26 mm, kiti žvejai renkasi kiek storesnius - 0,28-0,32 mm storio valus), o kuo storesnis valas, tuo talpesnis turėtų būti karpinės ritės būgnelis, bet tuo pačiu jis bus ir gilesnis. Storas valas ir gilus būgnelis riboja maksimaliai tolimo metimo galimybę. Pageidautina, kad karpinės ritės būgnelis būtų pagamintas iš metalo, idealu jei tai titanas ar nerūdijantis plienas, tačiau tokios ritės yra ganėtinai brangios. Jei nereikalingi maksimaliai tolimi užmetimai karpių žvejybai puikiai tinka 4, 5, ar 6 dydžio ritės. Išskirtinis dėmesys turėtų būti skiriamas frikciniam stabdžiui, jo tipui ir kokybei. Frikcinis stabdys yra standartinis bet kurios beinercinės ritės mechanizmas, kuris, tinkamai sureguliuotas, automatiškai išleidžia tam tikrą valo kiekį iš ritės būgnelio esant ribinei valo apkrovai. Karpinėse ritėse gali būti sumontuotas greitas arba tolygus frikcinis stabdys. Greitu frikciniu  stabdžiu yra vadinama stabdys, kurio stabdymo jėga reguliuojama vienu reguliatoriaus  apsisukimu, tai yra, jei pasukate viena kryptimi, stabdys visiškai užveržiamas, kita - visiškai atsipalaiduojamas. Tolygus frikcinis stabdys veikia tolygiai, todėl jį sureguliuoti galima labai preciziškai ir tiksliai.

Taigi apsvarstykite visa tai  ir išsirinkite reikiamą karpinę ritę internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Karpinės

Ritė Robinson BIG RUNNER 807 QD

Kaina 82,00 €

Karpinės

Ritė Carpex Black Runner  404/504/604carpex

 

Kaina 30,00 €

Karpinės

Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

Kaina 43,00 €

Karpinės

Trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai skirta ritė Robinson Carpex Quartz FD 8010 Šios karpinės ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas.

Kaina 114,00 €

Karpinės

Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjamscarpex

 

Kaina 38,00 €

Karpinės

Karpinė ritė Byron Range Control 7000, 8+1 BB

Kaina 77,00 €

Karpinės

Karpinė ritė Byron Bait Control 7000, 8+1 BB su dviguba stabdžių sistema

Kaina 78,90 €

Karpinės

Labai lengva "Long Cast" tipo ritė "PROWESS AND CARP 6010 FD" neabejotinas naujausių technologijų koncentratas. 

Kaina 89,00 €

Karpinės

PROWESS OSMOSE 5005 FD - puiki, kompaktiška, bet kartu labai galinga ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio asams.

Kaina 59,00 €

Karpinės

Ritė karpių žvejybai PROWESS NightFall 7005FD, puikios kokybės šiuolaikiško dizaino „Big Pit Long Cast" tipo ritė su priekiniu labai jautriu stabdžiu.

Kaina 69,00 €

Karpinės

Kokybiška „Prowess Osmose 6001 FD“ ritė  su 6 rutuliniais guoliais ir su 1 ritininiu guoliu dugninei žvejybai

Kaina 54,00 €

Feeder tipo

Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams.

Kaina 54,00 €

Karpinės

Ritė Byron Bait Control 60 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams.

Kaina 58,00 €

Karpinės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNRAGE SW 7013FD su 12-os rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 139,00 €

Karpinės

Labai lengva ir kartu nepaprastai tvirta ir patikima Ritė SUNSET SUNERGY SW 9005FD su 4-ių rutulinių guolių mechanizmu

Kaina 125,00 €

Ritės

„Serenity 7004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €

Ritės

„Serenity 8004 FD Prowess“ ritė yra specialiai sukurta trumpoms meškerėms, kad puikiai prisitaikytų prie stiprių ar ilgų nuotolių žvejybos.

Kaina 49,80 €

Karpinės

Spininginė Ritė Robinson Marshal Carbon High Speed HC 251 Naujasis "Robinson Marshal" ritės modelis  su galiniu stabdžiu skirtas lengviems spiningams ir plūdinei meškerei.

Kaina 66,70 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti