Filtruoti:

Įjungti filtrai
Gamintojas
Multiplikatorinės

Multiplikatorinės ritės

Multiplikatorinė ritė yra inercinė ritė su transmisiniu perdavimo mechanizmu kurio perdavimo santykis gali būti nuo 1: 3 iki 1:7, o kartais ir daugiau, ji turi kombinuotą stabdžių sistemą.  Perdavimo santykis parodo, kiek kartų apsisuka ritės būgnelis  atlikus vieną rankenėlės apsukimą, o stabdžių sistema leidžia sureguli...

Multiplikatorinės ritės

Multiplikatorinė ritė yra inercinė ritė su transmisiniu perdavimo mechanizmu kurio perdavimo santykis gali būti nuo 1: 3 iki 1:7, o kartais ir daugiau, ji turi kombinuotą stabdžių sistemą.  Perdavimo santykis parodo, kiek kartų apsisuka ritės būgnelis  atlikus vieną rankenėlės apsukimą, o stabdžių sistema leidžia sureguliuoti laisvąją būgnelio eiga taip, kad valas "neužsimestų" ir nesusidarytų taip nepageidaujamos "barzdos" atliekant metimus ar išleidžiant valą su sunkiu jūriniu masali vertikaliai žemyn. Multiplikatorinės ritės būna žemo arba cilindrinio profilio. Žemo profilio ir mažieji cilindrinio profilio ritčių modeliai naudojami  casting tipo žvejyboje, tai yra spiningavimo atmaina, kai naudojami specialūs casting tipo meškerykočiai,  o didesni ir patys didžiausi cilindriniai modeliai naudojami jūrinėje ar specializuotoje (pvz. šamų) žvejyboje,  jos taip pat yra tinkamos velkiavimui naudojant mažus ir vidutinio dydžio modelius tiek gėlame tiek sūriame vandenyje. reikia pažymėti, kad būtent jūrinei žvejybai dideliuose gyliuose yra sukurti elektriniai multiplikatorinių ričių modeliai kurie jau viai nepanašūs į klasikinius mechaninus, cilindrinius savo pirmtakus, o greičiau primena kosminius skraidančius aparatus iš fantastinių filmų, daugelis meškeriotojų juos renkasi dėl gana kompaktiško dydžio ir naudojimą palengvinančios elektrinės pavaros, kas labai aktualu kai žvejojama 200-300m gylyje.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas stabdžio sureguliavimui norint išvengti „barzdos“ (tai aktualiausia casting tipo žvejyboje) stabdys turėtų sustabdyti būgnelio sukimąsi, kai tik masalas paliečia vandenį  ir sustoja jo paviršiuje. Teisingai nustačiu ritės stabdį, ja naudotis bus paprasta ir lengva. 

Įsigykite norimą multiplikatorinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Daugiau