Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Meškerė sportinė, teleskopinė VDE-Robinson Team HMC Pole SX400
Meškerė sportinė, teleskopinė VDE-Robinson Team HMC Pole SX400

Sportinė, teleskopinė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Pole SX3

58-0211
ROBINSON
28,00 €
Su mokesčiais

Sportinė teleskopinė bežiedė meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Pole SX3 yra labai universali, skirta mėgėjiškai žūklei su plūde. Mažas meškerykočio svoris suteikia maksimalų malonumą žvejojant, o didelis atsparumas mechaniniams pažeidimams, užtikrina, kad meškerykotis tarnaus ilgai ir be rūpesčių.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Sportinė, teleskopinė Meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Pole SX3

Sportinė teleskopinė bežiedė meškerė nano Core Pole SX3 yra labai universali, skirta mėgėjiškai žūklei su plūde. Mažas meškerykočio svoris suteikia maksimalų malonumą žvejojant, o didelis atsparumas mechaniniams pažeidimams, užtikrina, kad meškerykotis tarnaus ilgai ir be rūpesčių. Keturios ilgio versijos leidžia optimaliai pasirinkti tai, ko būtent reikia Jums pagal jūsų žvejybos sąlygas.