Prekių sąrašas pagal prekės ženklą DS - Dnipro-Svinets

DS - Dnipro-svinets - Ukrainos gamintojas - Kokybiškų žvejybos reikmenų

"Dnipro-Svinets" yra jauna Ukrainos įmonė. Įmonės specialistus vienija bendras kilnus tikslas - suteikti kiekvienam žvejui gerą reikmenį už geriausią kainą.

Nuo 2016 m. "Dnipro-Svinets" gamina aukštos kokybės žūklės grimzles ir jig'ų galvutes, kurių rūšys ir formos buvo sukurtos bendromis "Dnipro-Svinets" ekspertų ir pasaulio žvejybos čempionatų nugalėtojų pastangomis.

2019 m. "Dnipro-Svinets" asortimentas papildė puikūs silikoniniai masalai ir žūklės reikmenys (kabliukai, sukamieji suktukai, „duo-lock“ fiksatoriai, be mazgų klipsai, žiedeliai, žūklės pavadėliai ir kiti), kuriuos jau mėgsta naudoti daugelio šalių spiningautojai.

"Dnipro-Svinets" yra aistringi žvejai ir ne iš nuogirdų žino, koks svarbus geras įrankis gaudant dideles žuvis.

Štai kodėl "Dnipro-Svinets" pasirinko populiariausias ir funkcionaliausias žvejybos reikmenų rūšis.

Riperiai

Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš minkšto,"valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, patrauklus savo ultravioletiniu švytėjimu.

Kaina 4,50 €

  Riperiai

  „Dancer“- gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, pagamintas iš minkšto silikono, patrauklius žuvims savo ultravioletiniu švytėjimu.

  Kaina 4,50 €

   Riperiai

   Dancer“- gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, pagamintas iš minkšto silikono, patrauklius žuvims savo ultravioletiniu švytėjimu.

   Kaina 3,50 €

    Riperiai

    Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš minkšto, "valgomojo" dvispalvio silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, patrauklus savo ultravioletiniu švytėjimu.

    Kaina 5,90 €

     Svareliai, svarelių rinkiniai

     „DS Dnipro-Svinets“ švino svareliai „Cheburashka“ yra džigavimo žvejybos klasika. Jie pasižymi puikiomis skrydžio savybėmis ir dėl sferinės formos skraido nemažą atstumą.

     Kaina 2,50 €

      Svareliai, svarelių rinkiniai

      Patikimas ir paprastas „DS Dnipro-Svinets“ kamščiatraukio svarelis valo montavimas yra amerikiečių naudojamas vietoj pasukimų ir nepatikimų vyniojimo žiedų

      Kaina 3,50 €

       Svareliai, svarelių rinkiniai

       Švininių svarelių DS Drop-Shop ypatumas yra labai geras skrydis (dėl savo formos) ir mažesnis sukibimas su uolėta žeme ir stačiais kraštais.

       Kaina 4,00 €

        Svareliai, svarelių rinkiniai

        Švininių svarelių DS Jig-rig Šis svarelis tinka visų rūšių masalams ir švinams, taip pat leidžia žaisti su masalu vienoje vietoje, o tai suteikia įdomių rezultatų. 

        Kaina 4,00 €

         Filtruoti pagal

         Kategorijos
         Kaina
         Filtruoti