Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY
  • Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY
  • Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY
  • Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY
Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY

Žygio batai

Žygio batai moterims Bestard TRAVEL LADY

18-3766
BESTARD
183,00 €
Su mokesčiais

Moteriški žygio batai Bestard TRAVEL LADY. Vidutinio aukščio žygio batai užtikrinantys komfortą, apsaugą bei kokybę, sukurti specialiai moterims. Šie batai tinkami įvairioms klimato sąlygoms. tinka tiek kalnuose, tiek mieste.


dydis:
Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Moteriški žygio batai Bestard TRAVEL LADY

Moteriški žygio batai sukurti miestui ir kelionėms. Vidutinio aukščio laisvalaikio batų aulas užtikrinantys komfortą, apsaugą bei „Bestard“ kokybę.  Laisvalaikio batai, kurie pritaikyti būtent moterų kojoms. Šie moteriški laisvalaikio batai tinka bet kokiom klimato sąlygoms. Dėl savo patrauklios retro / sportiškos išvaizdos, aukšto komforto lygio ir patvarios konstrukcijos moteriški laisvalaikio batai „Travel“ per pastaruosius keletą sezonų tapo bestseleriu ir bus ištikimas jūsų kompanionas, kur bekeliautumėte. Su naujuoju „Vibram Best Travel“ vidiniu vidpadžiu, kuris suteiks kojoms ypatingą komfortą, geresnis sukibimas, stabilumas, patogumas ir lengvesnis svoris.