Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleris Yo-Zuri L-MINNOW™ SINKING M102 Blue Black
Vobleris Yo-Zuri L-MINNOW™ SINKING M102 Blue Black

Vobleriai Yo- Zuri

Vobleris Yo-Zuri L-MINNOW™ SINKING M102 Blue Black

13-283
YO-ZURI
8,99 €
Su mokesčiais

Vobleris Yo-zuri L-Minnow sinking vobleris, turintis ilgą kūną ir lygų griovelį ant nugaros, padengtas mažomis briaunomis – žvynais. Tikroviškos didelės akys. Vandenyje, net ir paprastai traukiant masalas pasižymi didelės amplitudės bangavimu – skersiniais virpesiais. Puikus masalas upėje gaudant salačius, šapalus, upėtakius. 

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Vobleris Yo-Zuri L-MINNOW™ SINKING (skęstantis); Spalva: M102 Blue Black

Yo-zuri L-Minnow sinking vobleris, turintis ilgą kūną ir lygų griovelį ant nugaros, padengtas mažomis briaunomis – žvynais. Tikroviškos didelės akys. Vandenyje, net ir paprastai traukiant masalas pasižymi didelės amplitudės bangavimu – skersiniais virpesiais. Puikus masalas upėje gaudant salačius, šapalus, upėtakius. 

Modeliai:
F-1166 – 33 mm – 3.5 g
F-1167 – 44 mm – 5 g
F-1168 – 66 mm – 7 g

  • Nėrimo gylis: iki 1 m
  • Tipas: Sinking (skęstantis)
  • Žvejybos būdastvičingavimas
  • Žuvys: upėtakis, šapalas, salatis, lydekos, ešeriai ir kt.

Panirimo gylis:

VEIKSMAS: platus lankstymas