Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Vobleris DUEL 3DS CRANK™ DD 6.5cm
Vobleris DUEL 3DS CRANK™ DD 6.5cm

Vobleriai Yo- Zuri

Vobleris Yo-Zuri 3DS CRANK™ DD F1158 65mm/17gr

13-227
YO-ZURI
11,00 €
Su mokesčiais

Vobleris Yo-Zuri 3DS Crank DD, kaip ir kiti DS serijos vobleriai yra naujas, modifikuotas, įprasto Yo-Zuri 3D Crank modelis kuris per savo egzistavimą rinkoje tapo legenda. Pagrindiniai skirtumai nuo pirmtakų 3DS Crank DD – jų kūnui suteikta labiau tūrinė forma, taip pat panaudota naujausia patentuota 3D PRISM dizaino sistema leidžianti nuo masalo paviršiaus daug efektyviau atspindėti šviesą. Taigi, šis voblerio modelis tapo labiau pastebimas vandenyje ir geriau atkreipia plėšrūnų dėmesį.

Vobleris Yo-Zuri 3DS CRANK™ DD F1158 65mm/17gr

Japonijos kompanija Yo-Zuri/Duel neseniai pateko į geriausių pasaulio lyderių trejetą žvejybos reikmenų gamybos srityje. Įmonės specialistai tai pasiekė įgyvendindami daugybę technologinių naujovių ir įmonės masalams suteikdami unikalių savybių. Pagrindinė iš jų buvo šiuolaikinio plastiko naudojimas kuris yra daug patvaresnis ir patikimesnis nei tradicinė balzos mediena. Kiekvienam masalui sukurtas kompiuterinis dizainas leido įmonei gaminti į nieką nepanašius voblerius, tarp kurių yra daug unikalių, neturinčių analogų. Vobleris Yo-Zuri 3DS Crank DD, kaip ir kiti DS serijos vobleriai yra naujas modifikuotas įprasto Yo-Zuri 3D Crank modelis, kuris per savo egzistavimą rinkoje tapo legenda. Pagrindiniai skirtumai nuo pirmtakų 3DS Crank DD – jų kūnui suteikta labiau tūrinė forma, taip pat panaudota naujausia patentuota 3D PRISM dizaino sistema leidžianti nuo masalo paviršiaus daug efektyviau atspindėti šviesą. Taigi, šis voblerio modelis tapo labiau pastebimas vandenyje ir geriau atkreipia plėšrūnų dėmesį. Reikšmingi masalo išmatavimai: ilgis 65 mm (neskaitant liežuvėlio ilgio) ir svoris: 17 g, bet nepaisant masyvaus ir plataus bei ilgo voblerio liežuvėlio šį voblerį galima užmesti labai toli. Kaip ir visi šios serijos vobleriai, vobleris Yo-Zuri 3DS Crank DD yra skirtas gaudyti plėšrūnus kur jų maitinimosi bazė yra karosai ir kitos plačiakūnės žuvys. Dėl unikalios formos liežuvėlio vobleris puikiai nyra į darbinį gylį ir stabiliai "dirba" traukiamas tiek spiningaujant tiek velkiaujant. Be unikalaus žaidimo, vobleris Yo-Zuri 3DS Crank DD turi įmontuotą garso kamerą su metaliniais rutuliukais, kuri sukuria papildomą vibraciją ir „šnypščiantį“ garsą kuris sustiprina plėšrūno atakų intensyvumą. Šis vobleris yra puikus masalas sterkams, lydekoms, užtvankų salačiams, dideliems ešeriams ir kitoms plėšriosioms žuvų rūšims. Vobleris apginkluotas tvirtais jungiamaisiais žiedeliais ir dviem kokybiškais, juodo nikelio (Black Nickel) trišakiais kabliukais kurie puikiai laiko užkibusią žuvį. Dėl holografinės masalo spalvos, nuotrauka ir reali masalo spalva gali skirtis. 

 • Tarptautiniu mastu patentuota vidinė 3D PRISM apdaila
 • Unikali kūno forma
 • Pailgos formos platus liežuvėlis leidžia masalui greitai pasiekti darbinį gylį
 • Puikus masalas žvejybai gėlame vandenyje
 • Kokybiški plieniniai, padengti juodo nikelio danga (Black Nickel) trišakiai kabliukai 
 • Tvirta ir patvari ABS plastiko korpuso medžiaga
 • Modelis: F1158 
 • Ilgis: 65 mm
 • Svoris: 17 g
 • Tipas: Floating (plaukiantis)
 • Nėrimo gylis: 3,5-4 m, velkiaujant galima panardinti iki 6-7 m