Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleriai Akara Jockey 100SP 14g A56
  • Vobleriai Akara Jockey 100SP 14g
Vobleriai Akara Jockey 100SP 14g A56
  • Nauja

Vobleriai Akara

Vobleriai Akara Jockey 100SP 14g A56

39-4065
AKARA
3,90 €
Su mokesčiais

Vobleris „Akara Jockey“ vandenyje elgiasi gana standartiškai, jis žaidžia labai laisvai, judėdamas vienodai kryptingai. Lydekų žvejybai labiausiai tinka vobleris „Akara Jockey“.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Vobleriai Akara Jockey 100SP 14g

Akara Jockey 100SP vobleris vandenyje elgiasi gana standartiškai, jis žaidžia labai laisvai, juda vienodai kryptingo pobūdžio judesiais. Vobleris lengvai valdosi, todėl galite jį animuoti įvairiais būdais. Su trūktelėjimu pradeda žaisti aštriai, agresyviai ir labai natūraliai. Gana natūraliai juda iš vienos pusės į kitą, o sustojęs pakimba vienoje vietoje. Akara Jockey 100SP  vobleriui būdingas neutralus plūdrumas, o panardinimo gylis gali siekti 1,5–1,8 m. Lydekų žvejybai labiausiai tinka vobleris Akara Jockey 100SP. Verta paminėti, kad geriausia lydekų gaudymo technika yra „stop-and-go“ pravedimas.

Modelis Akara Jockey 100SP
Ilgis, mm 100
Svoris, g 14