Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleriai Akara ABLET 90F A97
  • Vobleriai Akara ABLET 90F (90MM 12G)
Vobleriai Akara ABLET 90F A97
  • Nauja

Vobleriai Akara

Vobleriai Akara ABLET 90F A97

39-4054
AKARA
5,00 €
Su mokesčiais

Akara „Ablet 90F“ A97 -90MM 12G  vobleris, sukurtas žvejoti upėse, pasižymi puikiomis projekcinėmis savybėmis. Magnetinė sistema leidžia mesti 70 atstumu, o naudojant tinkamai parinktą įrangą net iki 100 metrų. Praktika rodo, kad vobleriai „Ablet 90F“ idealiai tinka žvejoti lašišines žuvis, lydekoms, ešeriams, šlakeliams. Tuo pačiu metu galite išmėginti voblerį ežeruose.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Vobleriai Akara ABLET 90F (90MM 12G) A97

Akara „Ablet 90F“ - vobleris, sukurtas žvejoti upėse, pasižymi puikiomis projekcinėmis savybėmis.  Vobleris yra plaukiantis, begarsis, turi magnetinę tolimo užmetimo sistemą, kurios dėka metasi toli, lekia uodega į priekį, nesivartydamas. Magnetinė sistema leidžia mesti 70 atstumu, o naudojant tinkamai parinktą įrangą net iki 100 metrų.

„Ablet“ masalas skirtas daugiausia lašišinių žuvų žvejybai ir jau atnešė daug trofėjų, tarp kurių buvo egzempliorių, sveriančių daugiau nei 20 kg. Praktika rodo, kad masalai „Ablet 90F“ idealiai tinka žvejoti lašišines žuvis, lydekoms, ešeriams, šlakeliams. Tuo pačiu metu galite išmėginti voblerį ežeruose.

Akara Ablet 90F – puiki, gerai žuvį gaudanti, garsiojo japoniško voblerio kopija. 

Apginkluotas vobleris kokybiškais VMC trišakiais ir padengtas labai didele gama įvairių atspalvių palete, nuo labai ryškių iki natūralių. Akara Ablet 90F dirba tiek traukiant trūkčiojant, tiek tolygiai. Neria iki 1.5 metro gylio.