• Vobleriai Akara ABLET 90S (90MM 14G)
Vobleriai Akara ABLET 90S (90MM 14G)

  Vobleriai Akara

  Vobleriai Akara ABLET 90S (90MM 14G)

  39-4055_A97
  AKARA
  6,00 €
  Su mokesčiais

  Akara „Ablet 90S“ yra 90 mm ilgio, 14g svorio minnow klasės skęstantis vobleris sukurtas žvejoti upėse, pasižymi puikiomis darbo ir balistinėmis savybėmis. Vobleris yra begarsis, turi magnetinę tolimo užmetimo sistemą, kurios dėka metasi toli, lekia uodega į priekį, nesivartydamas. Praktika rodo, kad vobleriai „Ablet 90S“ idealiai tinka žvejoti lašišines žuvis, lydekas, ešerius, sterkus. Vobleris gerai dirba ir lengvai animuojamas ir stovinčiame vandenyje.

  Vobleriai Akara ABLET 90S (90MM 14G)

  Akara „Ablet 90S“ yra 90 mm ilgio, 14g svorio minnow klasės skęstantis vobleris sukurtas žvejoti upėse, pasižymi puikiomis darbo ir balistinėmis savybėmis. Vobleris yra begarsis, turi magnetinę tolimo užmetimo sistemą, kurios dėka metasi toli, lekia uodega į priekį, nesivartydamas. Praktika rodo, kad vobleriai „Ablet 90S“ idealiai tinka žvejoti lašišines žuvis, lydekas, ešerius, sterkus. Vobleris gerai dirba ir lengvai animuojamas ir stovinčiame vandenyje.

  „Ablet“ vobleris skirtas daugiausia lašišinių žuvų žvejybai ir jau suviliojo daug trofėjų, tarp kurių buvo egzempliorių, sveriančių daugiau nei 20 kg. 

  Akara Ablet 90S – puiki, gerai žuvį gaudanti, garsiojo japoniško voblerio kopija. 

  Vobleris apginkluotas kokybiškais VMC trišakiais kabliukais ir patikimais jungiamaisiais žiedeliais, labai plati spalvinė gama, nuo labai ryškių iki natūralių. Akara Ablet 90S puikiai dirba tiek traukiant tolygiai, tiek  trūkčiojant (tvičinant), yra skęstantis, jo darbinis panėrimo gylis iki 1.5 metro, bet, tam tikromis sąlygomis, galima panardinti ir giliau.