• Valas Drag.Fishm.Toray 0.06mm/4.90k 135
Valas Drag.Fishm.Toray 0.06mm/4.90k 135

  Valai

  Valas pintas Dragon FISHMAKER 135m

  24-07048
  DRAGON
  33,00 €
  Su mokesčiais

  DRAGON FISHMAKER  pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional, Inc. kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas apsaugo nuo vandens patekimo į valo struktūrą, dėl to valas nekeičia savo fizinių savybių, dėl to yra patikimas ir ilgaamžis.

  Valas pintas Dragon FISHMAKER 135m

  DRAGON FISHMAKER  pintas valas pagamintas Japonijoje Toray Internacional, Inc. kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto. Labai tankus pynimas apsaugo nuo vandens patekimo į valo struktūrą, dėl to valas nekeičia savo fizinių savybių todėl visada galima atlikti tolimus ir tikslius metimus. Valas yra labai patikimas ir ilgaamžis. Papildoma valo paviršiaus apsauga polimerizacijos būdu padengiant jį amilano priedais valui suteikia didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams ir trinčiai, jis yra idealiai apvalus skerspjūvyje, labai stiprus ir tiesiškai ir mazguose, neturi atminties ir yra  visiškai netamprus. Net ir po ilgalaikio naudojimo nekeičia savo fizinių ir cheminių savybių, o išorinis sluoksnis lieka patvarus. Suvyniotas po 135m yra pilkos ir oranžinės spalvos.

  Pintas valas Fishmaker daugiausia skirtas subtiliems žvejybos metodams, pavyzdžiui, žvejybai su šoniniu pavadėliu (Paternoster), Swimbait, Drop-Shot ar populiariajam džigavimui. Žvejojant bet kokiu stiliumi šio pinto valo minkštumas ir šilkinis švelnumas leidžia pajausti visišką komfortą.

  Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika