Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Gertuvė vandeniui Sigg Dori ir Nemo
  • Gertuvė vandeniui Sigg Dori ir Nemo
  • Gertuvė vandeniui Sigg Dori ir Nemo
Gertuvė vandeniui Sigg Dori ir Nemo

Vaikiškos gertuvės

Vaikiška Gertuvė Sigg VIVA ONE Dory ir Nemo 0,5l

65-50212
SIGG
21,00 €
Su mokesčiais

Vaikiška gertuvė su Dory viską pamiršo! Mažasis mėlynasis tangas desperatiškai bando surasti savo šeimą. Laimei, jai taip pat padeda Nemo, Marlin ir daugelis kitų žuvies draugų! Kaip ir šis butelis padeda atsiminti, kad reikia gerti daug.


Dirbame Vilniuje PC Banginis ir verslo centre Kamanė (tarp PC Big ir DEPO ukmergės g.)

Vaikiška Gertuvė  Sigg VIVA ONE Dory ir Nemo 0,5l

Gėrimus galima nuostabiai gabenti su SIGG geriamojo buteliuko SIGG VIVA AQUA 0,5l turkio spalva. Jis pagamintas iš patvarios polipropileno medžiagos ir turi plastikinį užrakto užraktą, kurį lengva naudoti ir kuris nepraleidžia sandarumo. Be to, SIGG vandens buteliukas SIGG VIVA AQUA 0,5l turkio spalvos vaikams, papuoštas spalvingais žuvies motyvais iš gerai žinomo vaikų filmo ir turėtų būti valomas rankomis.

 Kokybiškas, perdirbamas „VIVA“ geriamojo buteliuko dizainas „Finding Dory“ pagamintas iš skaidraus polipropileno, todėl visada galima pamatyti, kiek (ar mažai) jau buvo išgėręs. Visos medžiagos yra 100% perdirbamos ir jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip estrogenus imituojančios medžiagos ir ftalatai - kad būtų užtikrintas saugesnis gėrimas. Dėl naujoviško ONE dangtelio buteliukas yra ypač patogus: neškite, atidarykite, gerkite, uždarykite ir uždarykite lengvai viena ranka. Tai leidžia kitam pelekui laisvai žaisti!

Aukštis:    Ø        Svoris
21,2 cm  7,3 cm  128 gr.