Vaikiška gertuvė SIGG All my friends 0.4l

Vaikiška gertuvė SIGG All my friends  0.4l

Subtilus išskirtinai nubrėžtų linijų pasaulis. Nesvarbu, ar tai pelė, kiškis, pelėda ar žvirblis: kartu jie yra didelė šeima ir geriausi draugai aktyviems vaikams.

65-50243

Nauja prekė

24,90 €

Pageidavimai

 • Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsisakius virš 99 Eur

 • Prekių pristatymas Lietuvoje per 2-3 D.D.

 • Pinigų gražinimo garantija

 • Prekių pirkimas nesiregistravus

 • Saugus pirkimas

 • Apie prekę

  Vaikiška gertuvė SIGG All my friends  0.4l

  Aukštos kokybės perdirbama aliuminio gertuvė yra ypač lengva ir tinkama tiek mokykloje, tiek laisvalaikio praleidimui lauke. Gertuvė pagaminta iš medžiagos, kurioje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip estrogenus imituojančios medžiagos ir ftalatai. Apsauginis dangtelis užtikrina, kad gėrimas neišsilies ir nepateks purvas, taip pat lengva transportuoti, net kai viskas atrodo kaip zoologijos sodas!

  Platus vaikiškų gertuvių spalvų ir stilių pasirinkimas leis kiekvienam vaikui rasti buteliuką pagal savo pomėgius, o tėvai pagaliau bus ramūs, nes su sandariomis SIGG vandens gertuvėmis knygos ir sąsiuviniai bus apsaugoti, vaikų kuprinėse, nuo potvynių ir dėmių.

  Aukštos kokybės, 100% perdirbamas aliuminė gertuvė, kurios dizainas yra iš animacinio filmo „Gražuolė ir pabaisa“, yra labai lengva ir tinkama tiek mokykloje, tiek laisvalaikiui lauke.

  Gertuvės vidus yra padengtas plonu, patvariu sluoksniu, kuris palengvina butelių valymą, bet, svarbiausia, daro gėrimus išlaikančius pirminį skonį. todėl gėrimo skonis nepakis . Aliuminė gertuvė yra lengvai uždaroma apsauginiu dangteliu, kuris apsaugo snapelį, geriamasis snapelį galima lengvai užsukti ir užfiksuoti, kad neišsipiltų gėrimas.

  SIGG vaikiškos gertuvės neišskiria bisfenolio-A. Gamindama gertuves, įmonė naudoja  gryną aliuminį, todėl produktai yra lengvi, besiūliai, sandarūs ir ilgaamžiai. Gertuvių vidinis paviršiaus padengiamas specialia danga EcoCare, kurioje nėra jokių kenksmingų medžiagų ir nereaguoja su kitomis medžiagomis. Ši danga taip pat atspari temperatūros pokyčiams ir mechaniniams pažeidimams.

  Priežiūra:

  Gertuvė nėra tinkama nei karštiems gėrimams, nei mikrobangų krosnelei, taip pat negalima plauti indaplovėje. Tinka iki 40 ° C temperatūros gėrimai, nelaikykite šaldiklyje.

  • Aukštis: 19,7 cm
  • Ø  6,6 cm
  • Svoris 112 gr