Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Kabliukai Hayabusa TBL930 NRB
Kabliukai Hayabusa TBL930 NRB

  Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

  Trišakiai kabliukai Hayabusa TBL930 NRB

  54-9304_ĮPAK
  HAYABUSA
  7,90 €
  Su mokesčiais

  Trišakis kabliukas HAYABUSA TBL 930 NRB yra pagamintas iš aukštos kokybės anglingo plieno, padengtas NRB (Non Reflective Black) neatspindinčia, matinei juoda spalva, yra labai kokybiškas tvirtas ir aštrus puikiai tinka visų plėšrių žuvų žvejybai neišskiriant šlakių ir lašišų.

  Trišakiai kabliukai Hayabusa TBL930  NRB

  Trišakis kabliukas HAYABUSA TBL 930 NRB yra pagamintas iš aukštos kokybės anglingo plieno, padengtas NRB (Non Reflective Black) neatspindinčia, matinei juoda spalva, tai originali HAYABUSA kompanijos kabliukų padengimo fluoro danga, kuri žymiai geriau apsaugo nuo korozijos, padidina atsparumą atbukimui ir pagerina kabliuko geluonies sklandų įsiskverbimą į žuvies burnos audinius. Trišakis kabliukas yra labai kokybiškas tvirtas ir aštrus puikiai tinka visų plėšrių žuvų žvejybai neišskiriant šlakių ir lašišų.