• Blizgė Agat Spinnare 7g Zulo
Blizgė Agat Spinnare 7g Zulo

  Sukrės

  Sukrė Myran Agat Zulo 7-15g

  6-0335
  MYRAN
  5,20 €
  Su mokesčiais

  Myran Agat“ sukrės turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose  ir stovinčio vandens telkiniuose, o didesnės puikus masalas visoms plėšriosioms žuvims. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką.

  Sukrė Myran Agat Zulo spalvos

  Sukrė pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kuris jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik", markės vielos turi pasunkintą šerdį ir pailgą, ryškiomis spalvomis nudažytą lapelį, apginkluota plieniniu, tvirtu, geltonos spalvos  trišakiu, puoštu kabliuku. Puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Sukrė yra specialios Zulo spalvos - provokuojantis ryškių spalvų derinys su keturiais išraiškingais juodais taškais. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojmos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė sukrių pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas.

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Agat“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio priešpriešinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu.

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Agat“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis.

  Svoris:7; 10 ;15 g
  Spalva: zulo -provokuojantis ryškių spalvų derinys su keturiais išraiškingais juodais taškais
  Apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold)  puoštu trišakiu kabliuku
  Myran(Švedija)