Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Meškerė  Dragon Black Rock II
  • Meškerė  Dragon Black Rock II
Meškerė  Dragon Black Rock II

Spiningai

Spiningas Dragon Black Rock II

24-00062
DRAGON
69,00 €
Su mokesčiais

Spiningai Dragon Black Rock II  pagaminti iš aukštos kokybės anglies pluošto modulių yra nepaprastai jautrūs ir informatyvūs, Kokybiški ir lengvi SiC žiedeliai, rankena iš kietos, tvirtos bet tuo pačiu ir labai lengvos EVA medžiagos, o ritės laikiklis su priekine veržle, integruotas rankenoje, pabrėžia novatorišką dizainą ir šiems spiningams suteikia dar daugiau prestižo.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas Dragon Black Rock II

"Dragon Black Rock II" yra specializuota spiningų serija sukurta vadovaujantis naujausiais Amerikos rinkos poreikiais. Kuriant spiningus panaudotos pažangiausios technologijos ir medžiagos. 

Spiningai pagaminti iš aukštos kokybės anglies pluošto modulių yra nepaprastai jautrūs ir informatyvūs, Kokybiški ir lengvi SiC žiedeliai, rankena iš kietos, tvirtos bet tuo pačiu ir labai lengvos EVA medžiagos, o ritės laikiklis su priekine veržle, integruotas rankenoje, pabrėžia novatorišką dizainą ir šiems spiningams suteikia dar daugiau prestižo.

Šios serijos spinigų blankų gamyboje naudojama  "Hi-module" technologiją, blankas formuojamas iš kelių, skirtingų savo techninėmis carakteristikomis, anglies pluošto sluoksnių, dėl to yra ypač tvirtas ir funkcionalus. "Hi-module"konstrukcijoje naudojaamas dviejų tipų kompanijos TORAY anglies pluoštas iš Japonijos.

  • - 24 ir 30 milijonų PSI stiprumo anglies pluoštas naudojamas blanko "karkasui" ir viduriniam sluoksniui formuoti.
  • - 42 milijonų PSI stiprumo anglies pluoštas naudojamas išoriniame sluoksnyje padidina blanko standumą ir suteikia tvirtumo.

Papildomai blanko apsaugai nuo mechaninių pažeidimų buvo sukurta "Matrix Shield" technologija kurios esmė yra spiningo blanko  sutvirtinimas apvyniojant jį labai plonomis ir tiksliai nušlifuotomis (vienodo mikrostorio) anglies pluošto juostomis.